Diyarbakır - Batman - Diyarbakır Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 1 Mayıs, 2022 15:20

 
Diyarbakır > Batman Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren
Diyarbakır 09:00 17:50
Km.11+000 09:17 18:07
Bozdemir 09:23 18:14
Uğur 09:29 18:20
Arzuoğlu 09:37 18:28
Ulam 09:46 18:37
Ambar 09:54 18:45
Seyithasan 10:02 18:53
Bismil 10:14 19:05
Çöltepe 10:41 19:26
Salat 10:52 19:37
Km. 76+800 11:05 19:50
Km.80+200 11:11 19:56
Batman 11:28 20:13
Güney Kurtalan Ekspresi (Diyarbakır - Batman) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Batman > Diyarbakır Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren
Batman 05:30 15:00
Km.80+200 05:48 15:18
Km. 76+800 05:54 15:24
Salat 06:07 15:37
Çöltepe 06:18 15:48
Bismil 06:38 16:08
Seyithasan 06:50 16:20
Ambar 06:58 16:28
Ulam 07:06 16:36
Arzuoğlu 07:16 16:46
Uğur 07:24 16:54
Bozdemir 07:30 17:00
Km.11+000 07:36 17:06
Diyarbakır 07:52 17:22
Güney Kurtalan Ekspresi (Batman - Diyarbakır) Tren Saatleri >

Diyarbakır - Batman Bölgesel Treni

Bu trenler Diyarbakır > Batman > Diyarbakır arasında her gün işlerler. Diyarbakır > Bozdemir > Uğur > Arzuoğlu > Ulam > Ambar > Seyithasan > Bismil > Çöltepe > Salat > Batman tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Diyarbakır Batman tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DİYARBAKIR TREN İSTASYONU:
Tel: 0412 226 63 53 - Çalışma Saatleri: 06.30 - 18.15

BATMAN TREN İSTASYONU:
Tel: 0488 213 27 70 - Çalışma Saatleri: 04.00 - 17.00

Diyarbakır Batman Tren Bileti Fiyatları:

Diyarbakır > Batman Bölgesel treni tam bilet fiyatı 14 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Diyarbakır Batman treni bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

diyarbakır batman tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.