İskenderun - Mersin - İskenderun Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:08

 
Mersin > İskenderun Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren
Mersin 06:30 16:30
Tırmıl 06:39 16:39
Karacailyas 06:43 16:43
Taşkent 06:50 16:50
Huzurkent 06:56 16:56
Tarsus 07:03 17:03
Yenice 07:19 17:19
Şehitlik 07:33 17:33
Şakirpaşa 07:38 17:38
Adana 07:43 17:47
Kiremithane 07:49 17:53
İncirlik 07:57 18:00
Yakapınar 08:09 18:13
Ceyhan 08:28 18:32
Toprakkale 08:52 18:56
Erzin 09:00 19:04
Dörtyol 09:13 19:16
Payas 09:18 19:21
Km.38+075 09:21 19:24
Sarıseki 09:31 19:34
İskenderun 09:40 19:43
İskenderun > Mersin Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren
İskenderun 07:15 16:40
Sarıseki 07:25 16:50
Km.38+075 07:35 17:00
Payas 07:38 17:03
Dörtyol 07:43 17:08
Erzin 07:55 17:21
Toprakkale 08:05 17:31
Ceyhan 08:29 17:56
Sirkeli Sayding 08:39 x
Yakapınar 09:01 18:14
İncirlik 09:13 18:26
Kiremithane 09:19 18:33
Adana 09:25 18:40
Şakirpaşa 09:29 18:44
Şehitlik 09:34 18:50
Yenice 09:49 19:05
Tarsus 10:05 19:21
Huzurkent x 19:28
Taşkent 10:15 19:34
Karacailyas 10:21 19:40
Tırmıl 10:25 19:44
Mersin 10:33 19:52

Mersin - Adana - İskenderun Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Mersin > İskenderun > Mersin arasında her gün işlerler. Mersin > Tarsus > Adana > Ceyhan > Dörtyol > İskenderun tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MERSİN:
0324 231 12 67 - (05.30 - 21.30)

TARSUS:
0324 624 17 15 - (05.30 - 21.30)

ADANA:
0322 453 31 72 - (05.30-21.30)

İSKENDERUN:
0326 614 00 49 - (06.00 - 09.00 / 14.00 - 18.00)

 

Tren Bileti Fiyatları:

Mersin > İskenderun Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

iskenderun mersin tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.