Adana - Mersin Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 4 Ocak, 2023 18:04

 

Yeşil renkli tren İskenderun-Mersin trenidir.
Sarı renkli tren İslahiye-Mersin trenidir.

Adana Mersin Tren Seferleri Saatleri
İstasyonlar Trenler
1 2 3 4 5 6
Adana 05:35 06:45 07:35 09:01 10:14 10:40
Şakirpaşa 05:39 06:49 07:39 09:05 10:18 10:44
Şehitlik 05:45 06:55 07:45 09:11 10:24 10:50
Yenice 06:06 07:16 08:07 09:32 10:43 11:09
Tarsus 06:26 07:37 08:29 09:54 11:03 11:29
Huzurkent 06:34 07:45 08:38 10:03 11:11 11:37
Taşkent 06:42 07:53 08:46 10:11 11:18 11:44
Karacailyas 06:49 08:00 08:53 10:18 11:25 11:51
Tırmıl 06:53 08:04 08:57 10:22 11:29 11:55
Mersin 07:01 08:12 09:05 10:31 11:37 12:03
Mersin - Adana Tren Saatleri >
Adana Mersin Tren Seferleri Saatleri
İstasyonlar Trenler
7 8 9 10 11 12
Adana 11:55 13:15 14:30 15:30 16:55 18:00
Şakirpaşa 11:59 13:19 14:34 15:34 16:59 18:04
Şehitlik 12:05 13:26 14:40 15:40 17:05 18:10
Yenice 12:26 13:46 15:00 16:02 17:27 18:32
Tarsus 12:48 14:06 15:20 16:24 17:49 18:54
Huzurkent 12:57 14:14 15:28 16:33 17:58 19:03
Taşkent 13:07 14:22 15:34 16:41 18:06 19:11
Karacailyas 13:14 14:29 15:41 16:48 18:13 19:18
Tırmıl 13:18 14:33 15:45 16:52 18:17 19:22
Mersin 13:26 14:41 15:53 17:00 18:25 19:30
Mersin - Adana Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
İstasyonlar Trenler
13 14 15 16 17
Adana 18:45 19:15 20:20 21:20 22:20
Şakirpaşa 18:49 19:19 20:24 21:24 22:24
Şehitlik 18:55 19:25 20:30 21:30 22:30
Yenice 19:16 19:44 20:49 21:51 22:52
Tarsus 19:38 20:05 21:09 22:13 23:14
Huzurkent 19:47 20:13 21:17 22:22 23:23
Taşkent 19:55 20:21 21:24 22:30 23:31
Karacailyas 20:02 20:28 21:31 22:37 23:38
Tırmıl 20:06 20:32 21:35 22:41 23:42
Mersin 20:14 20:40 21:43 22:49 23:50
Mersin - Adana Tren Saatleri >

Mersin - İskenderun Tren Saatleri

Mersin - Islahiye Tren Saatleri

Gaziantep - Adana Tren Saatleri

Adana - Mersin - Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Adana > Mersin > Adana arasında her gün işlerler. Adana > Şakirpaşa > Şehitlik > Zeytinli > Yenice > Tarsus > Huzurkent > Taşkent > Karacailyas > Tırmıl > Mersin tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Adana Mersin arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ADANA TREN İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 (05.30-21.30)

MERSİN TREN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 (05.30 - 21.30)

Adana Mersin Tren Bileti Fiyatları:

Adana > Mersin treni tam bilet fiyatı 37 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Adana Mersin tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

adana mersin tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.