Mersin - Adana Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:44

 

İstasyonlar Trenler
1 2 3 4 5 6 7 8
Mersin 05:45 06:10 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00
Tırmıl x x 07:09 x x x 09:24 10:09
Karacailyas x x 07:13 x x x 09:28 10:13
Taşkent x 06:29 07:21 x 08:18 x 09:35 10:20
Huzurkent x 06:35 07:28 x x x 09:41 10:26
Tarsus 06:13 06:42 07:35 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33
Yenice 06:28 06:57 07:52 08:13 08:46 09:13 10:03 10:48
Şehitlik 06:41 07:10 08:05 08:26 08:59 09:26 10:16 11:01
Şakirpaşa 06:46 07:15 08:10 08:31 09:04 09:31 10:21 11:06
Adana 06:49 07:18 08:13 08:34 09:07 09:34 10:24 11:09

İstasyonlar Trenler
9 10 11 12 13 14 15 16
Mersin 10:45 11:45 12:15 13:15 13:45 14:30 15:15 16:00
Tırmıl x x 12:25 13:24 x x x x
Karacailyas x x 12:30 13:28 x x x x
Taşkent x x 12:38 13:35 x x 15:33 16:19
Huzurkent x x 12:45 13:41 x x x x
Tarsus 11:13 12:17 12:53 13:48 14:13 14:59 15:44 16:30
Yenice 11:28 12:33 13:09 14:04 14:28 15:15 15:59 16:45
Şehitlik 11:41 12:46 13:22 14:17 14:41 15:28 16:12 16:58
Şakirpaşa 11:46 12:51 13:27 14:22 14:46 15:33 16:17 17:03
Adana 11:49 12:54 13:30 14:25 14:49 15:36 16:20 17:06

İstasyonlar Trenler
17 18 19 20 21 22 23 24
Mersin 17:00 18:00 18:30 19:00 19:45 20:30 21:30 22:30
Tırmıl 17:09 18:09 18:39 19:09 x x 21:39 22:39
Karacailyas 17:13 18:13 18:43 19:13 x x 21:43 22:43
Taşkent 17:20 18:20 18:50 19:20 x x 21:50 22:50
Huzurkent 17:26 18:26 18:56 19:26 x x 21:56 22:56
Tarsus 17:33 18:33 19:03 19:33 20:13 20:58 22:03 23:03
Yenice 17:48 18:48 19:18 19:48 20:28 21:13 22:18 23:18
Şehitlik 18:01 19:01 19:31 20:01 20:41 21:26 22:31 23:31
Şakirpaşa 18:06 19:06 19:36 20:06 20:46 21:31 22:36 23:36
Adana 18:09 19:09 19:39 20:09 20:49 21:34 22:39 23:39

Not: 05.45 ve 07.00 Saatlerinde Mersin'den kalkan trenler sadece hafta içi çalışmaktadır.

Adana - Mersin Tren Saatlerini Görmek İçin

 
 

Mersin - Adana Online Ucuz Otobüs Bileti Al

 

Mersin - Adana Bölgesel Treni

Bu trenler Mersin > Adana > Mersin arasında her gün işlerler. Mersin > Tırmıl > Karacailyas > Taşkent > Huzurkent > Tarsus > Yenice > Zeytinli > Şehitlik > Şakirpaşa > Adana tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Mersin Adana arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ADANA TREN İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 (05.30-21.30)

MERSİN TREN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 (05.30 - 21.30)

Mersin Adana Tren Bilet Fiyatları:

Mersin > Adana Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

mersin adana tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.