Sivas - Divriği Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2018 20:35

 
Sivas > Divriği Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Sivas 08:01 15:35 18:10
Bostankaya 08:24 15:58 18:34
Km.638+907 08:32 16:05 18:43
Tecer 08:38 16:11 18:50
Yeni Karasar 08:48 x 19:02
Gürpınar 08:53 x 19:08
Yenikangal 09:08 x 19:32
Çetinkaya 09:25 17:34 19:48
Avşar 09:42 17:51 20:06
Güneş 09:58 18:07 20:22
Km.746+840 10:03 18:12 20:27
Göçentaşı 10:08 18:17 20:32
Bahçeli 10:14 18:24 x
Cürek 10:24 18:35 20:49
Demirdağ 10:37 18:48 21:02
Divriği 10:41 18:52 21:06
Kayapınar x 16:18 x
Km.658+100 x 16:28 x
Km.685+000 x 17:01 x
Bozarmut x 17:10 x
Eskiköy x 16:37 x
Kangal x 17:17 x
Karagöl x 16:53 x
Karasar x 16:22 x
Km.705+849 x 17:25 x
Ayvaz x 16:45 x
Divriği > Sivas Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Divriği 06:00 06:30 16:15
Demirdağ 06:05 06:37 16:20
Cürek 06:18 06:53 16:33
Bahçeli 06:29 07:04 16:43
Göçentaşı 06:36 07:11 16:50
Km.746+840 06:41 07:16 16:55
Güneş 06:47 07:21 17:00
Avşar 07:03 07:37 17:16
Çetinkaya 07:20 07:55 17:33
Yenikangal 07:37 x 17:49
Gürpınar 07:53 x 18:05
Yeni Karasar 07:58 x 18:10
Km 649+760 08:04 09:17 x
Tecer 08:09 09:22 18:20
Km.638+907 08:15 09:28 18:26
Bostankaya 08:25 09:35 18:35
Sivas 08:48 10:00 18:58
Kayapınar x 09:12 x
Km.658+100 x 09:03 x
Km 700+670 x 08:10 x
Bozarmut x 08:22 x
Eskiköy x 08:53 x
Kangal x 08:15 x
Karagöl x 08:37 x
Karasar x 09:08 x
Km.705+849 x 08:03 x
Köroğlu x 08:29 x
Ayvaz x 08:45 x

Sivas - Divriği Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Sivas > Divriği > Sivas arasında her gün işlerler. Sivas > Bostankaya, Ulaş, Tecer, Yeni Karasar, Gürpınar, Yenikangal, Çetinkaya, Avşar, Güneş, Göçentaşı, Bahçeli, Cürek, Demirdağ, Kayapınar, Bozarmut, Eskiköy, Kangal, Karagöl, Karasar, Ayvaz, Candoğan > Divriği tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

SİVAS TREN İSTASYONU TEL:
0346 221 10 91 - (24 SAAT AÇIK)

DİVRİĞİ TREN İSTASYONU TEL:
0346 418 10 25 - (04.00-11.00 / 14.00-19.30)

 

Tren Bilet Fiyatları:

Sivas > Divriği Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

sivas divriği tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.