Sivas - Malatya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık, 2023 17:30

 
Sivas > Malatya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon 4Eylül Mavi
Cuma, Pazar
155 TL
Sivas Malatya
Her Gün
150 TL
Güney Ekspres
P.tesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, C.tesi, Pazar
155 TL
Vangölü Ekspres
Salı, Pazar
155 TL
Sivas 06:33 17:20 23:18 23:18
Bostankaya 07:00 23:45 23:45
Yenikangal 07:58 18:36 00:43 00:43
Çetinkaya 08:17 18:55 01:02 01:02
Demiriz 08:37 19:15 01:22 01:22
Akçamağara 08:48 19:23 01:32 01:32
Akgedik 08:57 01:41 01:41
Hekimhan 09:42 20:13 02:25 02:25
Yazıhan 10:21 03:04 03:04
Malatya 10:56 21:24 03:39 03:39
< Malatya - Sivas Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sivas - Malatya Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Sivas > Malatya arasında her gün işlerler. Sivas Malatya tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Sivas Malatya Treni Durakları; Sivas, Yenikangal, Çetinkaya, Demiriz, Akçamağara, Akgedik, Hekimhan, Yazıhan, Malatya güzergahlarında hizmet vermektedir.

Sivas Malatya Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Sivas Malatya tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 38 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Sivas Malatya Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

SİVAS TREN İSTASYONU:
Tel: 0358 218 12 39 - (07.00 - 23.00)

MALATYA TREN İSTASYONU:
Tel: 0422 212 40 40 - (07.00 - 04.00)

Sivas Malatya Tren Bileti Fiyatları:

Sivas > Malatya Bölgesel treni tam bilet fiyatı 150 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Sivas Malatya tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Sivas Malatya tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.