İstanbul Sivas Otobüs Bileti

İstanbul Sivas Otobüs Bileti Ara

İstanbul Sivas Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1150,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1200,00 TL
Yolculuk Süresi 13 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 879 km (İstanbul-Sivas Otogarı)
En Ucuz Otobüs Firması Sivas Huzur Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Anadolu Otoyolu/O-4/D200/E88
 

İstanbul Sivas Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Sivas arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1150 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Sivas otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Sivas otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Sivas Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Sivas Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Sivas otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Sivas arasında günde 46 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Sivas otobüs yolculuğu ortalama 14 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, İzmit Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Ankara Otogarı, Kırıkkale Otogarı ve Sivas Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim özellikleri ve hava şartları görülmektedir. Sivas'ta yazlar sıcak ve kurak kış mevsimleri genelde bol kar yağışlı ve soğuk geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Sivas’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Sivas güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Sivas'a seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Sivas otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Sivas seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Sivas Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sivas Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Sivas Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Sivas arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Sivas Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Sivas otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Sivas otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Sivas Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Sivas arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Sivas otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Sivas İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Sivas otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Sivas Faydalı Linkler