Gezici Araç Muayene ve Traktör Muayene İstasyonları

Gezici Araç Muayene ve Gezici Traktör Muayene İstasyon Günleri

Gezici Araç ve Gezici Traktör Muayene İstasyonlarının bölgenizdeki muayene günlerine, çalışma saatlerine aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz. Egzoz Gazı Emisyonu Ölçümünü de yetkilendirilmiş gezici istasyonlarda yaptırabilirsiniz. Traktör muayenenizi ayrıca tüm gezici ve sabit istasyonlarda da yaptırabilirsiniz. Bu istasyonlardan randevu almak için gerekli bilgiler;

 

Gezici Araç Muayene İstasyonundan Nasıl Randevu Alınır?

Türkiye genelinde Tüvtürk bugün 74 ilde gezici araç muayene hizmeti vermektedir. Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu bu illerin 60 tanesinde Tüvtürk yalnız randevu ile araç kabul ediyor. Gezici araç muayene istasyonlarından iki türlü ücretsiz randevu alabilirsiniz. Birincisi Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden online randevu almak. İkincisi ise Tüvtürk çağrı merkezine telefon etmek.

Sponsorlu Bağlantılar

 

araç muayene işlemleriAraç Muayene Öncesinde Yapılması Gerekenler:

 

Araç muayenesinin sağlıklı bir biçimde gerçekleştirilebilmesi ve aracınızın muayeneye kabulü için, aşağıda belirtilen kontrollerin tarafınızca yapılması, işlemlerinizin hızlıca ve kolaylıkla hayata geçmesini sağlar. Muayene öncesi belirtilen hususları kontrol etmeniz ve hazırlamanız önemlidir.

 

Araç Muayene Ön Hazırlık Listesi >>