"Konya Mavi Treni" Konya > İzmir Tren Saatleri


Güncelleme: 05.03.2017 21:12

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
KONYA MAVİ TRENİ İZMİR: 21:05 KONYA: 09:28 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 19:30 İZMİR: 07:18
İzmir > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)    21:05
Çiğli  21:36  21:37
Menemen  21:52  21:59
Emiralem  22:07  22:08
Ayvacık  22:16  22:17
Manisa  22:41  22:46
Turgutlu  23:10  23:11
Urganlı  23:21  23:22
Ahmetli  23:31  23:32
Salihli  23:46  23:48
Kavaklıdere  00:05  00:06
Alaşehir  00:20  00:23
Konaklar  00:43  00:44
Güneyköy  01:28  01:29
Eşme  01:41  01:43
İnay  02:22  02:24
Uşak  02:56  03:01
Banaz  03:42  03:44
Oturak  04:02  04:04
Dumlupınar  04:24  04:25
Yıldırımkemal  04:39  04:40
Balmahmut  05:02  05:03
Afyon A.Çetinkaya  05:29  05:37
Büyükçobanlar  05:53  05:55
Çay  06:14  06:15
Sultandağı  06:34  06:35
Akşehir  06:55  06:57
Argıthan  07:18  07:19
Çavuşcugöl  07:33  07:34
Ilgın  07:46  07:47
Kadınhan  08:08  08:09
Sarayönü  08:29  08:30
Meydan  08:45  08:46
Pınarbaşı  09:03  09:04
Horozluhan  09:16  09:17
Konya  09:28  
Konya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya    19:30
Horozluhan  19:41  19:42
Pınarbaşı  19:54  19:55
Meydan  20:13  20:14
Sarayönü  20:28  20:29
Kadınhan  20:50  20:51
Ilgın  21:12  21:13
Çavuşcugöl  21:25  21:26
Argıthan  21:41  21:42
Akşehir  22:03  22:06
Sultandağı  22:25  22:26
Çay  22:45  22:46
Büyükçobanlar  23:05  23:06
Afyon A.Çetinkaya  23:22  23:32
Yıldırımkemal  00:20  00:21
Dumlupınar  00:36  00:37
Oturak  00:51  00:53
Banaz  01:09  01:10
Uşak  01:48  01:53
İnay  02:23  02:25
Eşme  03:03  03:05
Güneyköy  03:17  03:18
Km.205+251  03:22  03:23
Km.199+510  03:32  03:33
Km.189+320  03:45  03:46
Konaklar  03:51  03:52
Alaşehir  04:09  04:11
Kavaklıdere  04:24  04:25
Salihli  04:42  04:43
Ahmetli  04:57  04:58
Urganlı  05:07  05:08
Turgutlu  05:18  05:20
Manisa  05:44  05:48
Menemen  06:27  06:33
Çiğli  06:49  06:51
İzmir (Basmane)  07:18  

TREN BİLGİSİ:

Konya Mavi Treni, Konya > Afyon > Uşak > Manisa > İzmir arasında her gün işlerler.

SÜRE : 11 Saat 30 Dakika

KONYA:
(332) 322 36 70 - (06.00-22.00)

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)


İzmir - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Konya > İzmir, İzmir > Konya tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.