Artvin Rize Otobüs Bileti

Artvin Rize Otobüs Bileti Ara

Artvin Rize Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 90,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 280,00 TL
Yolculuk Süresi 2 saat 40 dakika
Güzergah Uzunluğu 150 km
En Ucuz Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Popüler Otobüs Firması Yeşil Artvin Ekspres
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D010/D950 ve E70
 

Artvin Rize Otobüs Bileti Ne Kadar?

Artvin Rize arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 90 TL ile 280 TL arasında değişmektedir. Güncel Artvin - Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Artvin Rize otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Artvin Rize Popüler Otobüs Biletleri

Artvin - Rize Otobüs Seferi Hakkında

Artvin Rize otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Artvin Rize arasında günde 16 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Artvin Rize otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Artvin Otogarı ve Rize Otogarıdır. Artvin ilimizde Karadeniz iklimin yoğun yağış alan özellikleri görülmektedir, kış aylarında hava soğuk ve yağmurlu, yaz aylarında ise ılık ve yağışlı hava devam eder. Rize'de ise yazlar ılık, nemli genellikle yağışlı ve güneşli geçerken, kışlar uzun, çok soğuk, karlı ve bulutludur. Yıl içinde havanın ısısı +3°C ila +27°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Artvin’den Rize’ye iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Artvin Rize güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Rize Kalesi, Ayder Kaplıcaları, Şahin Tepesi, Palovit Şelalesi, Tarihi Rize Çarşısı, Rize Müzesi, Elevit Yaylası, Sal Yaylası, Gito Yaylası, Kıble Dağı Cami, Anzer Yaylası, Ayder Yaylası ve Zilkale... Rize ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Artvin Rize otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Artvin Rize seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Artvin Seyahat Yazıları

Rize Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Artvin Rize Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Kalkışlı Otobüs Seferleri

Rize Varışlı Otobüs Seferleri

 

Artvin Rize Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Artvin Rize arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Artvin Otogarı ve Rize Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Artvin Rize otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Artvin Rize otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Artvin Rize Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Artvin Rize arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Artvin Rize otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Artvin Rize Artvin güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Artvin Rize otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Artvin Faydalı Linkler

Rize Faydalı Linkler