"Boğaziçi Ekspresi" Ankara > Arifiye Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak, 2020 11:37

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ERCİYES EKSPRESİ Ankara: 08:15 Arifiye: 14:25 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Arifiye: 15:30 Ankara: 21:34
 
Ankara > Arifiye Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   08:15
Sincan 08:31 08:32
Temelli 08:57 08:58
Polatlı 09:17 09:18
Beylikköprü 09:35 09:36
Biçer 09:58 09:59
Yunusemre 10:17 10:18
Beylikova 10:38 10:39
Alpu 10:54 10:55
Eskişehir 11:19 11:23
Bozüyük 12:06 12:07
Karaköy 12:24 12:25
Bilecik 12:48 12:50
Vezirhan 13:08 13:09
Osmaneli 13:27 13:28
Alifuatpaşa 14:02 14:03
Arifiye 14:25  
Arifiye > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Arifiye   15:30
Alifuatpaşa 15:54 15:55
Osmaneli 16:25 16:26
Vezirhan 16:44 16:45
Bilecik 17:01 17:02
Karaköy 17:21 17:22
Bozüyük 17:36 17:37
Eskişehir 18:07 18:12
Alpu 18:38 18:39
Beylikova 18:54 18:55
Yunusemre 19:15 19:16
Biçer 19:35 19:36
Beylikköprü 19:58 19:59
Polatlı 20:15 20:17
Temelli 20:41 20:44
Esenkent 21:03 21:05
Sincan 21:17 21:18
Ankara Gar 21:34  
 

Ankara - Adapazarı Online Otobüs Bileti

BOĞAZİÇİ EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Boğaziçi Ekspresi Treni , Ankara > Arifiye > Ankara arasında her gün işler. Ankara Arifiye arası tren yolculuğu yaklaşık 6 saat 10 dakka sürmektedir. Boğaziçi Ekspresi'nin güzergahında bulunan istasyonlar Ankara Gar, Sincan, Temelli, Polatlı, Beylikköprü, Biçer, Yunusemre, Beylikova, Alpu, Eskişehir, Bozüyük, Karaköy, Bilecik, Vezirhan, Osmaneli, Alifuatpaşa, Arifiye ren istasyonudur.

Ankara Arifiye Tren Bileti Fiyatları:

Boğaziçi Ekspresi, Ankara - Arifiye arası 1. mevki tren bileti fiyatı 55.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Ankara - Arifiye arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: (312) 309 05 15 / 336 Danışma - 24 SAAT AÇIK

ARİFİYE GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(264) 229 44 23 - Çalışma Saatleri: 05.30-21.00

boğaziçi ekspresi pulman vagon

 

Ankara - Arifiye Tren Bileti Fiyatları:

Ankara > Arifiye, Arifiye > Akara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

boğaziçi ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.