Eskişehir Afyonkarahisar Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:07

 
Eskişehir > Afyon Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Eskişehir 18:30
Kızılinler 18:44
Gökçekısık 18:55
Porsuk 19:10
Sabuncupınar 19:22
Alayunt 19:44
Kütahya 20:03
Alayunt Müselles 20:14
Çöğürler 20:32
Değirmenözü 20:48
Demirözü 20:53
Döğer 21:01
İhsaniye 21:15
Gazlıgöl 21:27
Afyon A.Çetinkaya 21:47
Afyon > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Afyon A.Çetinkaya 07:55
Gazlıgöl 08:16
İhsaniye 08:28
Döğer 08:42
Demirözü 08:50
Değirmenözü 08:55
Çöğürler 09:10
Alayunt Müselles 09:28
Kütahya 09:45
Alayunt 09:58
Sabuncupınar 10:22
Gökçekısık 10:51
Eskişehir 11:15

Eskişehir - Afyon Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Eskişehir > Kütahya > Afyonkarahisar > Eskişehir arasında her gün işlerler. Eskişehir > Kızılinler > Gökçekısık > Porsuk > Sabuncupınar > Alayunt > Kütahya > Alayunt Müselles > Çöğürler > Değirmenözü > Demirözü > Döğer > İhsaniye > Gazlıgöl > Afyon A.Çetinkaya güzergahlarında hizmet vermektedir. Eskişehir Kütahya Afyon tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Eskişehir Afyonkarahisar tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 20 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ESKİŞEHİR İSTASYONU:
Tel: 0222 225 55 55 - (24 SAAT AÇIK)

KÜTAHYA İSTASYONU:
Tel: 0274 223 61 21 - (24 SAAT AÇIK)

AFYONKARAHİSAR İSTASYONU:
Tel: 0272 213 79 19 - (24 SAAT AÇIK)

 

Tren Bileti Fiyatları:

Eskişehir > Afyon Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

eskişehir kütahya afyon tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.