Eskişehir - Tavşanlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:08

 
Eskişehir > Tavşanlı Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren
Eskişehir 20:00
Kızılinler 20:15
Gökçekısık 20:26
Porsuk 20:40
Sabuncupınar 20:51
Uluköy 21:01
Alayunt 21:16
Kütahya 21:31
Köprüören 21:54
Km.41+500 22:03
Güzelyurt 22:09
Tavşanlı 22:26
Tavşanlı > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren
Tavşanlı 06:00
Güzelyurt 06:18
Km.41+500 06:22
Köprüören 06:30
Kütahya 06:55
Alayunt 07:08
Uluköy 07:22
Sabuncupınar 07:32
Porsuk 07:45
Gökçekısık 07:59
Kızılinler 08:10
Eskişehir 08:23

Eskişehir - Tavşanlı Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Eskişehir > Kütahya > Tavşanlı arasında her gün işlerler. Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Treni Eskişehir, Kızılinler, Gökçekısık, Porsuk, Sabuncupınar, Uluköy, Alayunt, Kütahya, Köprüören, Güzelyurt, Tavşanlı güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. Eskişehir - Kütahya - Tavşanlı tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Eskişehir Kütahya arasında tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ESKİŞEHİR:
0222 225 55 55 - (24 SAAT AÇIK)

KÜTAHYA:
0274 223 61 21 - (24 SAAT AÇIK)

TAVŞANLI
0274 614 10 36 - (22.00 - 18.00)

 

Tren Bileti Fiyatları:

Eskişehir > Tavşanlı Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

eskişehir tavşanlı tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.