"Pamukkale Ekspresi" Denizli > Eskişehir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:15

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
PAMUKKALE EKSPRESİ DENİZLİ: 07:50 ESKİŞEHİR: 16:14 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ESKİŞEHİR: 10:25 DENİZLİ: 18:51
 
Denizli > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Denizli   07:50
Goncalı Müselles 08:00 08:01
Kaklık 08:35 08:36
Bozkurt 09:00 09:01
Çardak 09:08 09:09
Dazkırı 09:27 09:28
Evciler 09:40 09:41
Sütlaç 09:53 09:54
Dinar 10:12 10:13
Karakuyu 10:32 10:33
Ekinova 11:01 11:02
Sandıklı 11:19 11:20
Kocatepe 11:54 11:55
Tınaztepe 12:09 12:10
Afyon A.Çetinkaya 12:36 12:39
Gazlıgöl 13:05 13:06
İhsaniye 13:18 13:21
Döğer 13:35 13:36
Değirmenözü 13:48 13:49
Çöğürler 14:03 14:06
Alayunt Müselles 14:25 14:26
Kütahya 14:40 14:43
Alayunt 14:54 14:55
Uluköy 15:09 15:11
Sabuncupınar 15:20 15:22
Gökçekısık 15:47 15:48
Kızılinler 15:59 16:00
Eskişehir 16:14  
Eskişehir > Denizli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Eskişehir   10:25
Kızılinler 10:39 10:40
Gökçekısık 10:50 10:52
Sabuncupınar 11:16 11:17
Uluköy 11:27 11:28
Alayunt 11:42 11:44
Kütahya 11:59 12:02
Alayunt Müselles 12:12 12:14
Çöğürler 12:34 12:36
Değirmenözü 12:51 12:52
Döğer 13:03 13:05
İhsaniye 13:19 13:22
Gazlıgöl 13:33 13:35
Afyon A.Çetinkaya 13:57 14:01
Tınaztepe 14:32 14:33
Kocatepe 14:49 14:50
Sandıklı 15:22 15:24
Ekinova 15:41 15:42
Karakuyu 16:09 16:10
Dinar 16:27 16:28
Sütlaç 16:46 16:47
Evciler 17:00 17:01
Dazkırı 17:13 17:14
Çardak 17:32 17:33
Bozkurt 17:40 17:41
Kaklık 17:57 17:58
Goncalı 18:28 18:38
Denizli 18:51  

Denizli - Eskişehir Online Otobüs Bileti


TREN BİLGİSİ:

Pamukkale Ekspresi, Denizli > Afyon > Kütahya > Eskişehir arasında her gün işler. Eskişehir'den İstanbul(Pendik)'a YHT lerle, Dinar'dan Isparta ve Burdur'a otobüsle bağlantı vardır. Denizli Eskişehir tren yolculuğu yaklaşık 8 saat25 dakika sürmektedir. Pamukkale Ekspresi'nin durduğu duraklar Denizli, Goncalı Müselles, Kaklık, Bozkurt, Çardak, Dazkırı, Evciler, Sütlaç, Dinar, Karakuyu, Ekinova, Sandıklı, Kocatepe, Tınaztepe, Afyon A.Çetinkaya, Gazlıgöl, İhsaniye, Döğer, Değirmenözü, Çöğürler, Alayunt Müselles, Kütahya, Alayunt, Uluköy, Sabuncupınar, Gökçekısık, Kızılinler, Eskişehir.

DENİZLİ GAR İLETİŞİM:
Çalışma Saatleri: 06.00 - 18.00
Tel: 0(258) 268 28 31

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:
Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK
Tel: 0(222) 225 55 55


pulman vagon

 

Denizli - Eskişehir Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Eskişehir, Eskişehir > Denizli tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

pamukkale ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.