"Pamukkale Ekspresi" Denizli > Eskişehir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:38

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
PAMUKKALE EKSPRESİ DENİZLİ: 10:15 ESKİŞEHİR: 18:17 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ESKİŞEHİR: 07:30 DENİZLİ: 15:32
 
 Denizli > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Denizli   10:15
Goncalı Müselles 10:26 10:27
Kaklık 10:57 10:58
Çardak 11:29 11:30
Dazkırı 11:48 11:49
Evciler 12:01 12:02
Sütlaç 12:14 12:15
Dinar 12:32 12:34
Karakuyu 12:53 12:55
Sandıklı 13:39 13:40
Tınaztepe 14:30 14:31
Afyon Şehir 14:54 14:55
Afyon A.Çetinkaya 14:59 15:03
Gazlıgöl 15:26 15:27
İhsaniye 15:39 15:40
Döğer 15:54 15:55
Değirmenözü 16:08 16:09
Çöğürler 16:23 16:24
Alayunt Müselles 16:42 16:43
Kütahya 16:53 16:56
Alayunt 17:07 17:08
Sabuncupınar 17:30 17:31
Gökçekısık 17:53 17:55
Eskişehir 18:17  
 Eskişehir > Denizli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Eskişehir   07:30
Gökçekısık 07:52 07:53
Sabuncupınar 08:15 08:16
Alayunt 08:36 08:37
Kütahya 08:48 08:51
Alayunt Müselles 09:01 09:02
Çöğürler 09:21 09:23
Değirmenözü 09:38 09:39
Döğer 09:51 09:52
İhsaniye 10:06 10:07
Gazlıgöl 10:18 10:19
Afyon A.Çetinkaya 10:41 10:45
Tınaztepe 11:12 11:13
Kocatepe 11:29 11:30
Sandıklı 12:04 12:06
Ekinova 12:23 12:24
Karakuyu 12:51 12:54
Dinar 13:12 13:13
Sütlaç 13:31 13:32
Evciler 13:45 13:46
Dazkırı 13:58 13:59
Çardak 14:17 14:18
Kaklık 14:42 14:43
Goncalı 15:09 15:19
Denizli 15:32  
 

Denizli - Eskişehir Online Otobüs Bileti


PAMUKKALE ESKPRESİ TREN BİLGİSİ:

Pamukkale Ekspresi, Denizli > Afyon > Kütahya > Eskişehir arasında her gün işler. Eskişehir'den İstanbul(Pendik)'a YHT lerle, Dinar'dan Isparta ve Burdur'a otobüsle bağlantı vardır. Denizli Eskişehir tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 25 dakika sürmektedir. Pamukkale Ekspresi'nin durduğu duraklar Denizli, Goncalı Müselles, Kaklık, Bozkurt, Çardak, Dazkırı, Evciler, Sütlaç, Dinar, Karakuyu, Ekinova, Sandıklı, Kocatepe, Tınaztepe, Afyon A.Çetinkaya, Gazlıgöl, İhsaniye, Döğer, Değirmenözü, Çöğürler, Alayunt Müselles, Kütahya, Alayunt, Uluköy, Sabuncupınar, Gökçekısık, Kızılinler, Eskişehir.

Denizli Eskişehir Tren Bileti Fiyatları:

Pamukkale Ekspresi, Denizli - Eskişehir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 43.50 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Denizli - Eskişehir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

DENİZLİ GAR İLETİŞİM:

Çalışma Saatleri: 06.00 - 18.00
Tel: 0(258) 268 28 31

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:

Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK
Tel: 0(222) 225 55 55

pulman vagon

 

Denizli - Eskişehir Tren Bileti Fiyatları:

Denizli > Eskişehir, Eskişehir > Denizli tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

pamukkale ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.