Kütahya Balıkesir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:12

 
Kütahya > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Kütahya 16:30
Köprüören 16:55
Km.41+500 17:04
Güzelyurt 17:09
Tavşanlı 17:30
Emirler 17:47
Demirli 18:03
Değirmisaz 18:17
Balıköy 18:30
Alöve 18:44
Gökçedağ 18:53
Nallıkaya 19:08
Piribeyler 19:18
Km.148+500 19:25
Güneyköy D 19:30
Sindirler 19:38
Dursunbey 19:56
Selimağa 20:10
Gazellidere 20:23
Dada 20:36
Kireç 20:46
Mezitler 20:54
Sarfaklar 21:08
Nusrat 21:19
Çandır 21:34
Balıkesir 21:49
Balıkesir > Kütahya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Balıkesir 07:15
Çandır 07:30
Nusrat 07:45
Sarfaklar 07:56
Mezitler 08:10
Kireç 08:18
Dada 08:26
Gazellidere 08:39
Selimağa 08:52
Dursunbey 09:07
Sindirler 09:24
Güneyköy D 09:33
Km.148+500 09:38
Piribeyler 09:45
Nallıkaya 09:55
Gökçedağ 10:10
Alöve 10:18
Balıköy 10:33
Değirmisaz 10:47
Demirli 11:01
Emirler 11:17
Tavşanlı 11:37
Km.41+500 12:01
Köprüören 12:10
Kütahya 12:32

Kütahya - Balıkesir Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


Bu trenler Kütahya > Balıkesir > Kütahya arasında her gün işlerler. Kütahya, Köprüören, Tavşanlı, Emirler, Demirli, Değirmisaz, Balıköy, Alöve, Gökçedağ, Nallıkaya, Piribeyler, Güneyköy, Sindirler, Dursunbey, Selimağa, Gazellidere, Dada, Kireç, Mezitler, Sarfaklar, Nusrat, Çandır, Balıkesir güzergahlarında hizmet vermektedir. Kütahya Balıkesir Kütahya tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Kütahya Balıkesir tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

KÜTAHYA İSTASYONU:
Tel: 0274 223 61 21 - (24 SAAT AÇIK)

BALIKESİR İSTASYONU:
Tel: 0266 241 03 00 / 2 - (24 SAAT AÇIK)

 

Tren Bileti Fiyatları: Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

kütahya balıkesir tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.