Kütahya Balıkesir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:43

 
Kütahya > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Kütahya 16:10
Km.41+500 16:41
Tavşanlı 17:05
Balıköy 18:01
Piribeyler 18:43
Güneyköy D 18:54
Dursunbey 19:19
Kireç 20:06
Mezitler 20:14
Gündoğan 20:58
Balıkesir 21:03
Balıkesir > Kütahya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Balıkesir 07:10
Gündoğan 07:15
Mezitler 08:01
Kireç 08:09
Dursunbey 08:55
Güneyköy D 09:18
Piribeyler 09:29
Balıköy 10:12
Emirler 10:54
Tavşanlı 11:13
Km.41+500 11:34
Kütahya 12:04
 

Kütahya - Balıkesir Online Otobüs Bileti

 

Kütahya - Balıkesir Bölgesel Treni

Bu trenler Kütahya > Balıkesir > Kütahya arasında her gün işlerler. Kütahya, Köprüören, Tavşanlı, Emirler, Demirli, Değirmisaz, Balıköy, Alöve, Gökçedağ, Nallıkaya, Piribeyler, Güneyköy, Sindirler, Dursunbey, Selimağa, Gazellidere, Dada, Kireç, Mezitler, Sarfaklar, Nusrat, Çandır, Balıkesir güzergahlarında hizmet vermektedir. Kütahya Balıkesir Kütahya tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Kütahya Balıkesir tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

KÜTAHYA İSTASYONU:
Tel: 0274 223 61 21 - (24 SAAT AÇIK)

BALIKESİR İSTASYONU:
Tel: 0266 241 03 00 / 2 - (24 SAAT AÇIK)

 

Kütahya Balıkesir Tren Bileti Fiyatları:

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

kütahya balıkesir tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.