Kütahya - Balıkesir - Kütahya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs, 2022 13:58

 
Kütahya > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Kütahya 15:45
Km.41+500 16:12
Tavşanlı 16:35
Balıköy 17:25
Alöve 17:37
Gökçedağ 17:43
Piribeyler 18:03
Mazlumlar 18:09
Dursunbey 18:37
Kireç 19:18
Mezitler 19:26
Nusrat 19:46
Gündoğan 20:06
Balıkesir 20:11
Ege Ekspresi (Kütahya-Balıkesir) Tren Saatleri >
İzmir Mavi (Kütahya-Balıkesir) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Balıkesir > Kütahya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Balıkesir 07:10
Gündoğan 07:17
Nusrat 07:37
Mezitler 07:57
Kireç 08:06
Dursunbey 08:47
Mazlumlar 09:14
Piribeyler 09:21
Gökçedağ 09:42
Alöve 09:49
Balıköy 10:03
Emirler 10:44
Tavşanlı 11:01
Km.41+500 11:20
Kütahya 11:45
Ege Ekspresi (Balıkesir-Kütahya) Tren Saatleri >
İzmir Mavi (Balıkesir-Kütahya) Tren Saatleri >

Kütahya - Balıkesir Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler Kütahya > Balıkesir > Kütahya arasında her gün işlerler. Kütahya, Köprüören, Tavşanlı, Emirler, Demirli, Değirmisaz, Balıköy, Alöve, Gökçedağ, Nallıkaya, Piribeyler, Güneyköy, Sindirler, Dursunbey, Selimağa, Gazellidere, Dada, Kireç, Mezitler, Sarfaklar, Nusrat, Çandır, Balıkesir güzergahlarında hizmet vermektedir. Kütahya Balıkesir Kütahya tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Kütahya Balıkesir tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

KÜTAHYA İSTASYONU:
Tel: 0274 223 61 21 - (24 SAAT AÇIK)

BALIKESİR İSTASYONU:
Tel: 0266 241 03 00 / 2 - (24 SAAT AÇIK)

Kütahya - Balıkesir Tren Bileti Fiyatları:

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren tam bilet fiyatı 32 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Balıkesir Kütahya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

kütahya balıkesir tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.