"Ege Ekspresi" İzmir > Eskişehir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 4 Eylül, 2022 14:28

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
EGE EKSPRESİ İzmir: 06.40 Eskişehir: 16.52 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Eskişehir: 12.10 İzmir: 22.37
 
İzmir > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   06:40
Çiğli 07:06 07:08
Menemen 07:23 07:26
Emiralem 07:34 07:35
Ayvacık 07:42 07:44
Muradiye 07:55 07:56
Horozköy 08:02 08:03
Manisa 08:07 08:10
Karaağaçlı 08:21 08:22
Saruhanlı 08:27 08:28
Hacırahmanlı 08:31 08:32
İshakçelebi 08:35 08:36
Kayışlar 08:46 08:47
Kapaklı 08:51 08:52
Akhisar 08:57 08:59
Sünnetçiler 09:07 09:08
Çobanhasan 09:12 09:13
Bakır 09:17 09:18
Kırkağaç 09:26 09:27
Soma 09:36 09:38
Savaştepe 10:00 10:01
Çalıköy 10:08 10:09
Soğucak 10:22 10:23
Çukurhüseyin 10:39 10:40
Gökköy (Balıkesir) 10:47 10:48
Balıkesir 10:56 11:21
Selimağa 12:34 12:41
Dursunbey 12:53 12:54
Balıköy 13:59 14:01
Tavşanlı 14:49 14:53
Kütahya 15:34 15:41
Alayunt 15:49 15:51
Sabuncupınar 16:10 16:13
Eskişehir 16:52  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Kütahya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Eskişehir   12:10
Sabuncupınar 12:50 12:53
Alayunt 13:11 13:12
Kütahya 13:20 13:30
Tavşanlı 14:11 14:19
Emirler 14:31 14:38
Balıköy 15:14 15:16
Dursunbey 16:22 16:24
Balıkesir 17:52 18:18
Gökköy (Balıkesir) 18:26 18:27
Çukurhüseyin 18:34 18:35
Soğucak 18:51 18:52
Çalıköy 19:05 19:06
Savaştepe 19:13 19:14
Soma 19:36 19:37
Kırkağaç 19:46 19:47
Bakır 19:55 19:56
Çobanhasan 20:00 20:01
Sünnetçiler 20:05 20:06
Akhisar 20:14 20:15
Kapaklı 20:20 20:21
Kayışlar 20:25 20:26
İshakçelebi 20:38 20:39
Hacırahmanlı 20:42 20:43
Saruhanlı 20:46 20:47
Karaağaçlı 20:52 20:54
Manisa 21:05 21:07
Horozköy 21:11 21:12
Muradiye 21:18 21:20
Ayvacık 21:31 21:32
Emiralem 21:39 21:40
Menemen 21:48 21:52
Çiğli 22:08 22:09
İzmir (Basmane) 22:37  

EGE EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Ege Ekspresi, İzmir Basmane > Manisa > Balıkesir > Kütahya > Eskişehir arasında her gün işler. İzmir Kütahya tren yolculuğu yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Ege Ekspresi'nin durduğu duraklar İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa, Karaağaçlı, Saruhanlı, Hacırahmanlı, İshakçelebi, Kayışlar, Kapaklı, Akhisar, Sünnetçiler, Çobanhasan, Bakır, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Çalıköy, Soğucak, Çukurhüseyin, Balıkesir, Gazellidere, Dursunbey, Balıköyi Emirler, Tavşanlı, Kütahya, Eskişehir

İzmir Kütahya Tren Bileti Fiyatları:

Ege Ekspresi, Eskişehir - İzmir arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 119,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Kütahya - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(266) 241 03 00 / 2 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

KÜTAHYA GAR İLETİŞİM:

Tel: Tel: 0(274) 223 61 21 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

pulman vagon

Ege Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Eskişehir > Kütahya > İzmir treni tam bilet fiyatı 119,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Ege Ekspresi Tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ege ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.