"Ege Ekspresi" İzmir > Balıkesir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2018 16:39

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
EGE EKSPRESİ İzmir Basmane: 06:40 Balıkesir:    11:29 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Balıkesir: 14:00 İzmir Basmane: 19:02
 
İzmir > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   06:40
Çiğli 07:07 07:08
Menemen 07:24 07:26
Emiralem 07:32 07:34
Muradiye 07:52 07:53
Horozköy 07:59 08:00
Manisa 08:04 08:07
Karaağaçlı 08:18 08:19
Saruhanlı 08:26 08:28
Hacırahmanlı 08:32 08:33
İshakçelebi 08:36 08:37
Kayışlar 08:50 08:51
Kapaklı 08:56 08:57
Akhisar 09:04 09:10
Sünnetçiler 09:21 09:22
Çobanhasan 09:26 09:27
Bakır 09:31 09:32
Kırkağaç 09:41 09:45
Soma 09:56 09:58
Savaştepe 10:24 10:29
Çalıköy 10:36 10:37
Soğucak 10:51 10:52
Çukurhüseyin 11:08 11:09
Balıkesir 11:29  
Balıkesir > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Balıkesir   14:00
Gökköy (Balıkesir) 14:12 14:13
Çukurhüseyin 14:21 14:22
Soğucak 14:38 14:39
Çalıköy 14:53 14:54
Savaştepe 15:01 15:02
Soma 15:28 15:30
Kırkağaç 15:40 15:41
Bakır 15:50 15:53
Çobanhasan 15:57 15:58
Sünnetçiler 16:02 16:03
Akhisar 16:14 16:20
Kapaklı 16:28 16:30
Kayışlar 16:35 16:36
İshakçelebi 16:50 16:51
Hacırahmanlı 16:55 16:56
Saruhanlı 17:00 17:02
Karaağaçlı 17:10 17:11
Manisa 17:22 17:30
Horozköy 17:35 17:36
Muradiye 17:43 17:45
Emiralem 18:02 18:08
Menemen 18:14 18:17
Çiğli 18:33 18:34
İzmir (Basmane) 19:02  

Kütahya - Balıkesir Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

TREN BİLGİSİ:

Ege Ekspresi, İzmir Basmane > Manisa > Balıkesir arasında her gün işler. İzmir Balıkesir tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 48 dakika sürmektedir. Ege Ekspresi'nin durduğu duraklar İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa, Karaağaçlı, Saruhanlı, Hacırahmanlı, İshakçelebi, Kayışlar, Kapaklı, Akhisar, Sünnetçiler, Çobanhasan, Bakır, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Çalıköy, Soğucak, Çukurhüseyin, Balıkesir.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:
Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:
Tel: (266) 241 03 00 / 2 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK


pulman vagon

 

İzmir - Balıkesir Tren Bileti Fiyatları:

Nalıkesir > İzmir, İzmir > Balıkesir tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ege ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.