"Ege Ekspresi" İzmir > Eskişehir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 4 Ocak, 2023 17:37

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
EGE EKSPRESİ İzmir: 06:50 Eskişehir: 16:59 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Eskişehir: 13:50 İzmir: 00:02
 
İzmir > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   06:50
Çiğli 07:19 07:21
Menemen 07:35 07:36
Emiralem 07:44 07:48
Ayvacık 07:55 07:58
Muradiye 08:09 08:15
Horozköy 08:23 08:24
Manisa 08:28 08:31
Karaağaçlı 08:42 08:44
Saruhanlı 08:49 08:50
Hacırahmanlı 08:53 08:54
İshakçelebi 08:57 08:58
Kayışlar 09:08 09:09
Kapaklı 09:13 09:14
Akhisar 09:19 09:21
Sünnetçiler 09:29 09:30
Çobanhasan 09:34 09:35
Bakır 09:39 09:40
Kırkağaç 09:48 09:49
Soma 09:58 10:00
Savaştepe 10:22 10:24
Çalıköy 10:31 10:32
Soğucak 10:45 10:47
Çukurhüseyin 11:03 11:04
Gökköy (Balıkesir) 11:11 11:13
Balıkesir 11:21 11:32
Dursunbey 13:00 13:02
Balıköy 14:07 14:09
Tavşanlı 14:57 15:02
Kütahya 15:43 15:48
Alayunt 15:56 15:58
Sabuncupınar 16:17 16:19
Eskişehir 16:59  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Kütahya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Eskişehir   13:50
Sabuncupınar 14:30 14:31
Alayunt 14:49 14:51
Kütahya 14:59 15:04
Köprüören 15:22 15:26
Tavşanlı 15:49 15:52
Balıköy 16:40 16:42
Dursunbey 17:47 17:49
Selimağa 18:01 18:03
Balıkesir 19:19 19:28
Gökköy (Balıkesir) 19:36 19:37
Çukurhüseyin 19:44 19:46
Soğucak 20:02 20:03
Çalıköy 20:16 20:17
Savaştepe 20:24 20:25
Soma 20:47 20:49
Kırkağaç 20:58 21:01
Bakır 21:09 21:11
Çobanhasan 21:15 21:17
Sünnetçiler 21:21 21:23
Akhisar 21:36 21:38
Kapaklı 21:43 21:44
Kayışlar 21:48 21:49
İshakçelebi 21:59 22:00
Hacırahmanlı 22:03 22:04
Saruhanlı 22:07 22:08
Karaağaçlı 22:13 22:15
Manisa 22:26 22:31
Horozköy 22:35 22:36
Muradiye 22:44 22:45
Ayvacık 22:56 22:57
Emiralem 23:04 23:05
Menemen 23:13 23:16
Çiğli 23:32 23:34
İzmir (Basmane) 00:02  

EGE EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Ege Ekspresi, İzmir Basmane > Manisa > Balıkesir > Kütahya > Eskişehir arasında her gün işler. İzmir Kütahya tren yolculuğu yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Ege Ekspresi'nin durduğu duraklar İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa, Karaağaçlı, Saruhanlı, Hacırahmanlı, İshakçelebi, Kayışlar, Kapaklı, Akhisar, Sünnetçiler, Çobanhasan, Bakır, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Çalıköy, Soğucak, Çukurhüseyin, Balıkesir, Gazellidere, Dursunbey, Balıköyi Emirler, Tavşanlı, Kütahya, Eskişehir

İzmir Kütahya Tren Bileti Fiyatları:

Ege Ekspresi, Eskişehir - İzmir arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 168,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Kütahya - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(266) 241 03 00 / 2 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

KÜTAHYA GAR İLETİŞİM:

Tel: Tel: 0(274) 223 61 21 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

pulman vagon

Ege Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Eskişehir > Kütahya > İzmir treni tam bilet fiyatı 168,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Ege Ekspresi Tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ege ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.