"İzmir Mavi Treni" Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:37

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İZMİR MAVİ TRENİ İzmir Basmane: 18:00 Ankara: 07:40 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Ankara: 20:00 İzmir Basmane: 09:42
 
İzmir > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)    18:00
Çiğli  18:23  18:25
Menemen  18:37  18:39
Muradiye  19:05  19:06
Manisa  19:15  19:21
Saruhanlı  19:37  19:40
Kapaklı  19:58  19:59
Akhisar  20:04  20:06
Kırkağaç  20:33  20:34
Soma  20:44  20:47
Savaştepe  21:09  21:10
Balıkesir  22:00  22:10
Dursunbey  23:55  23:56
Gökçedağ  00:51  00:52
Balıköy  01:11  01:12
Demirli  01:38  01:40
Emirler  01:55  01:57
Tavşanlı  02:13  02:16
Köprüören  02:43  02:44
Kütahya  03:05  03:08
Alayunt  03:19  03:20
Sabuncupınar  03:39  03:40
Eskişehir  04:22  04:32
Alpu  04:56  04:58
Beylikova  05:13  05:14
Yunusemre  05:36  05:38
Biçer  05:56  05:57
Beylikköprü  06:19  06:21
Polatlı  06:37  06:39
Sincan  07:21  07:23
Ankara Gar  07:40  
Ankara > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar    20:00
Sincan  20:16  20:19
Polatlı  21:02  21:04
Beylikköprü  21:20  21:22
Biçer  21:45  21:46
Yunusemre  22:03  22:05
Beylikova  22:26  22:27
Alpu  22:42  22:44
Eskişehir  23:08  23:18
Sabuncupınar  00:01  00:02
Alayunt  00:23  00:24
Kütahya  00:35  00:40
Tavşanlı  01:31  01:36
Emirler  01:52  01:56
Balıköy  02:36  02:37
Gökçedağ  02:56  02:57
Piribeyler  03:20  03:21
Dursunbey  03:54  03:55
Balıkesir  05:34  05:44
Savaştepe  06:31  06:32
Soma  06:53  06:55
Kırkağaç  07:04  07:05
Akhisar  07:27  07:29
Saruhanlı  07:54  07:55
Manisa  08:11  08:16
Muradiye  08:26  08:27
Ayvacık  08:38  08:40
Emiralem  08:48  08:49
Menemen  08:59  09:01
Çiğli  09:15  09:17
İzmir (Basmane)  09:42  
 

İzmir - Ankara Online Otobüs Bileti

İZMİR MAVİ TREN BİLGİSİ:

İZMİR MAVİ trenleri İzmir (Basmane) - Ankara - İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Mavi Treni İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Gökköy (Balıkesir), Balıkesir, Mezitler, Dursunbey, Gökçedağ, Balıköy, Demirli, Tavşanlı, Güzelyurt, Kütahya, Alayunt, Sabuncupınar, Gökçekısık, Kızılinler, Eskişehir, Alpu, Beylikova, Yunusemre, Beylikköprü, Polatlı, Sincan, Ankara güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 14saat 30 dakika sürmektedir.

MESAFE : 824 km

İzmir Ankara Tren Bileti Fiyatları:

İzmir Mavi Treni, İzmir - Ankara arası 1. mevki tren bileti fiyatı 62.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. İzmir - Ankara arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
Tel: (232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: (312) 309 05 15 / 336 Danışma - 24 SAAT AÇIK

izmir mavi treni pulman, yataklı, yemekli vagon

 

İzmir Mavi Treni Bilet Fiyatları:

Ankara > İzmir, İzmir > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir mavi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.