"İzmir Mavi Treni" Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:11

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İZMİR MAVİ TRENİ İzmir Basmane: 18:05 Ankara: 08:37 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Ankara: 19:00 İzmir Basmane: 09:36
 
İzmir > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)    18:05
Çiğli  18:32  18:34
Menemen  18:50  18:52
Muradiye  19:16  19:17
Manisa  19:26  19:30
Saruhanlı  19:48  19:49
Akhisar  20:20  20:22
Kırkağaç  20:50  20:51
Soma  21:02  21:04
Savaştepe  21:30  21:32
Balıkesir  22:29  22:47
Nusrat  23:13  23:17
Gazellidere  00:06  00:08
Dursunbey  00:33  00:34
Piribeyler  01:06  01:09
Gökçedağ  01:32  01:33
Balıköy  01:52  01:53
Değirmisaz  02:06  02:08
Emirler  02:36  02:37
Tavşanlı  02:53  03:07
Köprüören  03:34  03:35
Kütahya  03:57  04:02
Alayunt  04:13  04:14
Sabuncupınar  04:37  04:38
Porsuk  04:49  04:50
Gökçekısık  05:03  05:04
Eskişehir  05:27  05:35
Alpu  05:59  06:00
Beylikova  06:14  06:15
Yunusemre  06:36  06:37
Biçer  06:54  06:55
Beylikköprü  07:16  07:19
Polatlı  07:35  07:38
Sincan  08:18  08:21
Ankara Gar  08:37  
Ankara > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar 19:00
Sincan 19:16 19:19
Polatlı 19:58 20:00
Beylikköprü 20:16 20:17
Biçer 20:38 20:39
Yunusemre 20:56 20:57
Beylikova 21:18 21:19
Alpu 21:33 21:34
Eskişehir 21:58 22:06
Sabuncupınar 22:52 22:54
Alayunt 23:17 23:18
Kütahya 23:29 23:32
Köprüören 23:55 23:56
Tavşanlı 00:23 00:43
Emirler 00:59 01:03
Değirmisaz 01:31 01:33
Balıköy 01:46 01:54
Gökçedağ 02:13 02:14
Dursunbey 03:09 03:10
Balıkesir 04:48 05:05
Savaştepe 06:03 06:04
Soma 06:30 06:32
Kırkağaç 06:43 06:44
Bakır 06:53 06:54
Akhisar 07:13 07:15
Saruhanlı 07:46 07:47
Manisa 08:05 08:08
Muradiye 08:16 08:18
Emiralem 08:35 08:39
Menemen 08:46 08:51
Çiğli 09:07 09:08
İzmir (Basmane) 09:36

İzmir - Ankara Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

TREN BİLGİSİ:

İZMİR MAVİ trenleri İzmir (Basmane) - Ankara - İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Mavi Treni İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Gökköy (Balıkesir), Balıkesir, Mezitler, Dursunbey, Gökçedağ, Balıköy, Demirli, Tavşanlı, Güzelyurt, Kütahya, Alayunt, Sabuncupınar, Gökçekısık, Kızılinler, Eskişehir, Alpu, Beylikova, Yunusemre, Beylikköprü, Polatlı, Sincan, Ankara güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 14saat 30 dakika sürmektedir.

MESAFE : 824 km

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:
Tel: (232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
Tel: (232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

ANKARA GAR İLETİŞİM:
Tel: (312) 309 05 15 / 336 Danışma - 24 SAAT AÇIK

izmir mavi treni pulman, yataklı, yemekli vagon

 

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

Ankara > İzmir, İzmir > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir mavi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.