Manisa Alaşehir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs, 2019 12:17

 
Manisa > Alaşehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Manisa 18:30
Çobanisa 18:44
Turgutlu 18:57
Urganlı 19:07
Ahmetli 19:15
Yaraşlı 19:19
Sart 19:25
Salihli 19:33
Gümüşçayı 19:37
Kabazlı 19:42
Yeşilkavak 19:46
Köseali 19:50
Kavaklıdere 19:56
Yeniköy D 20:00
Piyadeler 20:05
Akkeçili Durağı 20:10
Alaşehir 20:14
Alaşehir > Manisa  Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Alaşehir 15:40
Akkeçili Durağı 15:45
Piyadeler 15:50
Yeniköy D 15:56
Kavaklıdere 16:00
Köseali 16:06
Yeşilkavak 16:11
Kabazlı 16:15
Gümüşçayı 16:20
Salihli 16:25
Sart 16:32
Yaraşlı 16:37
Ahmetli 16:42
Urganlı 16:50
Turgutlu 17:02
Çobanisa 17:14
Manisa 17:26

Manisa - Alaşehir Online Otobüs Bileti

Bu trenler Manisa > Alaşehir > Manisa arasında her gün işlerler. Manisa, Çobanisa, Turgutlu, Urganlı, Ahmetli, Yaraşlı, Sart, Salihli, Gümüşçayı, Kabazlı, Yeşilkavak, Köseali, Kavaklıdere, Yeniköy D, Piyadeler, Akkeçili Durağı, Alaşehir tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Manisa Alaşehir tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MANİSA İSTASYONU:
Tel: 0236 231 16 96 - (07.00 - 23.00)

TURGUTLU İSTASYONU:
Tel: 0236 313 10 46 - (06.00 - 20.30)

ALAŞEHİR İSTASYONU:
Tel: 0236 653 11 14 - (04.45 - 19.30)

 

Tren Bileti Fiyatları:

Manisa > Alaşehir Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

manisa alaşehir tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.