"Konya Mavi Treni" Konya > İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:37

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
KONYA MAVİ TRENİ İZMİR: 20:10 KONYA: 08:46 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 19:00 İZMİR: 07:07
 
İzmir > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)    20:10
Çiğli  20:34  20:35
Menemen  20:49  20:50
Emiralem  20:58  21:00
Ayvacık  21:08  21:09
Muradiye  21:20  21:21
Manisa  21:31  21:33
Turgutlu  21:58  21:59
Urganlı  22:10  22:11
Ahmetli  22:21  22:22
Salihli  22:38  22:39
Kavaklıdere  22:59  23:00
Alaşehir  23:16  23:18
Konaklar  23:39  23:40
Eşme  00:31  00:33
Uşak  01:45  01:47
Banaz  02:25  02:26
Oturak  02:44  02:45
Dumlupınar  03:05  03:06
Yıldırımkemal  03:20  03:21
Afyon A.Çetinkaya  04:14  04:19
Çay  05:03  05:04
Sultandağı  05:27  05:28
Akşehir  05:51  05:53
Argıthan  06:18  06:19
Çavuşcugöl  06:33  06:34
Ilgın  06:46  06:47
Kadınhan  07:12  07:13
Sarayönü  07:35  07:36
Meydan  07:53  07:55
Pınarbaşı  08:14  08:15
Horozluhan  08:35  08:36
Konya  08:46  
Konya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya   19:00
Pınarbaşı 19:30 19:31
Sarayönü 20:09 20:10
Kadınhan 20:32 20:33
Ilgın 20:57 20:58
Çavuşcugöl 21:09 21:10
Argıthan 21:24 21:25
Akşehir 21:49 21:51
Sultandağı 22:14 22:15
Çay 22:37 22:38
Afyon A.Çetinkaya 23:22 23:27
Yıldırımkemal 00:19 00:20
Dumlupınar 00:35 00:36
Oturak 00:50 00:51
Banaz 01:07 01:08
Uşak 01:46 01:48
İnay 02:17 02:18
Eşme 02:56 02:57
Güneyköy 03:10 03:14
Km.205+251 03:18 03:19
Km.199+510 03:35 03:36
Km.189+320 03:48 03:49
Alaşehir 04:10 04:12
Kavaklıdere 04:25 04:26
Salihli 04:42 04:43
Ahmetli 04:57 04:58
Urganlı 05:06 05:07
Turgutlu 05:18 05:19
Manisa 05:45 05:47
Muradiye 05:57 05:58
Menemen 06:25 06:26
Çiğli 06:41 06:42
İzmir (Basmane) 07:07  
 

Konya - İzmir Online Otobüs Bileti


KONYA MAVİ TREN BİLGİSİ:

Konya Mavi Treni, Konya > Afyon > Uşak > Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. Konya İzmir tren yolculuğu yaklaşık 11 saat 50 dakika sürmektedir. Konya Mavi Treni'nin durduğu duraklar Konya, Horozluhan, Pınarbaşı, Meydan, Sarayönü, Kadınhan, Ilgın, Çavuşcugöl, Argıthan, Akşehir, Sultandağı, Çay, Büyükçobanlar, Afyon A.Çetinkaya, Yıldırımkemal, Dumlupınar, Oturak, Banaz, Uşak, Eşme, Güneyköy, Alaşehir, Kavaklıdere, Salihli, Ahmetli, Turgutlu, Manisa, Muradiye, Menemen, Çiğli, İzmir (Basmane).

Konya İzmir Tren Bileti Fiyatları:

Konya Mavi Treni, Konya - İzmir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 53.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Konya - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

KONYA GAR İLETİŞİM:

Tel: (332) 322 36 70 - (332) 322 36 80 (Santral) - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

pulman, yataklı, yemekli, kuşetli vagon

 

İzmir - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Konya > İzmir, İzmir > Konya tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

konya mavi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.