"Konya Mavi Treni" Konya > İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:12

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
KONYA MAVİ TRENİ İZMİR: 20:15 KONYA: 08:37 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 19:15 İZMİR: 07:12
 
İzmir > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   20:15
Çiğli 20:42 20:43
Menemen 20:59 21:01
Ayvacık 21:16 21:18
Muradiye 21:29 21:31
Manisa 21:41 21:49
Turgutlu 22:14 22:15
Ahmetli 22:34 22:35
Salihli 22:49 22:51
Kavaklıdere 23:08 23:09
Alaşehir 23:24 23:26
Konaklar 23:46 23:48
Eşme 00:38 00:40
Uşak 01:50 01:53
Banaz 02:31 02:32
Oturak 02:48 02:49
Dumlupınar 03:09 03:10
Yıldırımkemal 03:24 03:25
Afyon A.Çetinkaya 04:17 04:24
Büyükçobanlar 04:44 04:45
Çay 05:07 05:08
Sultandağı 05:29 05:30
Akşehir 05:52 05:54
Argıthan 06:20 06:21
Çavuşcugöl 06:34 06:35
Ilgın 06:46 06:47
Kadınhan 07:11 07:12
Sarayönü 07:34 07:35
Meydan 07:52 07:53
Pınarbaşı 08:12 08:13
Horozluhan 08:27 08:28
Konya 08:37  
Konya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya   19:15
Horozluhan 19:24 19:25
Pınarbaşı 19:38 19:39
Meydan 19:59 20:00
Sarayönü 20:17 20:18
Kadınhan 20:40 20:41
Ilgın 21:04 21:05
Çavuşcugöl 21:16 21:17
Argıthan 21:32 21:33
Akşehir 21:58 22:00
Sultandağı 22:21 22:22
Çay 22:43 22:44
Büyükçobanlar 23:06 23:07
Afyon A.Çetinkaya 23:28 23:31
Yıldırımkemal 00:24 00:25
Dumlupınar 00:40 00:41
Oturak 00:55 00:56
Banaz 01:12 01:13
Uşak 01:51 01:54
Eşme 03:01 03:02
Güneyköy 03:13 03:17
Km.205+251 03:21 03:22
Km.199+510 03:31 03:32
Km.189+320 03:44 03:45
Alaşehir 04:06 04:09
Kavaklıdere 04:22 04:23
Salihli 04:39 04:41
Ahmetli 04:55 04:56
Turgutlu 05:14 05:17
Manisa 05:43 05:48
Muradiye 05:58 05:59
Menemen 06:25 06:27
Çiğli 06:43 06:44
İzmir (Basmane) 07:12  

Konya - İzmir Online Otobüs Bileti


TREN BİLGİSİ:

Konya Mavi Treni, Konya > Afyon > Uşak > Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. Konya İzmir tren yolculuğu yaklaşık 11 saat 50 dakika sürmektedir. Konya Mavi Treni'nin durduğu duraklar Konya, Horozluhan, Pınarbaşı, Meydan, Sarayönü, Kadınhan, Ilgın, Çavuşcugöl, Argıthan, Akşehir, Sultandağı, Çay, Büyükçobanlar, Afyon A.Çetinkaya, Yıldırımkemal, Dumlupınar, Oturak, Banaz, Uşak, Eşme, Güneyköy, Alaşehir, Kavaklıdere, Salihli, Ahmetli, Turgutlu, Manisa, Muradiye, Menemen, Çiğli, İzmir (Basmane).

KONYA GAR İLETİŞİM:
Tel: (332) 322 36 70 - (332) 322 36 80 (Santral) - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:
Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)


pulman, yataklı, yemekli, kuşetli vagon

 

İzmir - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Konya > İzmir, İzmir > Konya tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

konya mai treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.