İzmir Manisa Alaşehir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak, 2019 19:31

 
İzmir > Alaşehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İzmir (Basmane) 11:00
Çiğli 11:31
Menemen 11:49
Emiralem 11:56
Muradiye 12:16
Horozköy 12:24
Manisa 12:34
Çobanisa 12:48
Turgutlu 13:01
Urganlı 13:11
Ahmetli 13:19
Yaraşlı 13:23
Sart 13:28
Salihli 13:36
Gümüşçayı 13:40
Kabazlı 13:45
Yeşilkavak 13:49
Köseali 13:53
Kavaklıdere 13:59
Yeniköy D 14:03
Piyadeler 14:08
Akkeçili Durağı 14:13
Alaşehir 14:17
Alaşehir > İzmir  Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Alaşehir 05:15
Akkeçili Durağı 05:20
Piyadeler 05:25
Yeniköy D 05:30
Kavaklıdere 05:34
Köseali 05:40
Yeşilkavak 05:44
Kabazlı 05:48
Gümüşçayı 05:53
Salihli 05:58
Sart 06:05
Yaraşlı 06:10
Ahmetli 06:15
Urganlı 06:23
Turgutlu 06:34
Çobanisa 06:46
Manisa 07:02
Horozköy 07:07
Muradiye 07:14
Emiralem 07:36
Menemen 07:51
Çiğli 08:08
İzmir (Basmane) 08:36

İzmir - Alaşehir Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler İzmir > Manisa > Alaşehir > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa, Çobanisa, Turgutlu, Urganlı, Ahmetli, Yaraşlı, Sart, Salihli, Gümüşçayı, Kabazlı, Yeşilkavak, Köseali, Kavaklıdere, Yeniköy D, Piyadeler, Akkeçili Durağı, Alaşehir tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Alaşehir tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

MANİSA İSTASYONU:
Tel: 0236 231 16 96 - (07.00 - 23.00)

TURGUTLU İSTASYONU:
Tel: 0236 313 10 46 - (06.00 - 20.30)

ALAŞEHİR İSTASYONU:
Tel: 0236 653 11 14 - (04.45 - 19.30)

 

Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Alaşehir Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir alaşehir tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.