İzmir - Alaşehir - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz, 2022 15:58

 
İzmir > Alaşehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
İzmir (Basmane) 07:40 10:55 15:05
Çiğli 08:09 11:21 15:33
Menemen 08:33 11:40 15:53
Emiralem 08:42 11:49 16:02
Ayvacık 08:54 X X
Muradiye 09:07 12:09 16:23
Horozköy 09:14 12:16 16:30
Manisa 09:24 12:27 16:42
Çobanisa 09:39 12:42 16:57
Turgutlu 09:56 12:55 17:10
Urganlı 10:07 13:06 17:21
Ahmetli 10:15 13:14 17:30
Yaraşlı 10:20 13:19 17:35
Sart 10:25 13:24 17:40
Salihli 10:33 13:32 17:48
Gümüşçayı 10:38 13:37 17:53
Kabazlı 10:43 13:42 17:58
Yeşilkavak 10:47 13:46 18:02
Köseali 10:51 13:50 18:06
Kavaklıdere 10:57 13:56 18:12
Yeniköy D 11:01 14:00 18:16
Piyadeler 11:06 14:05 18:21
Akkeçili Durağı 11:11 14:10 18:26
Alaşehir 11:17 14:14 18:34
Konya Mavi Tren (İzmir - Alaşehir) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Alaşehir > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Alaşehir 05:30 08:38 18:31
Akkeçili Durağı 05:35 08:43 18:36
Piyadeler 05:40 08:48 18:41
Yeniköy D 05:45 08:53 18:46
Kavaklıdere 05:49 08:57 18:50
Köseali 05:55 09:03 18:56
Yeşilkavak 05:59 09:07 19:00
Kabazlı 06:03 09:11 19:04
Gümüşçayı 06:08 09:16 19:09
Salihli 06:13 09:21 19:18
Sart 06:20 09:28 19:25
Yaraşlı 06:25 09:33 19:30
Ahmetli 06:29 09:37 19:34
Urganlı 06:37 09:45 19:42
Turgutlu 06:49 09:57 19:59
Çobanisa 07:01 10:09 20:11
Manisa 07:20 10:27 20:41
Horozköy 07:25 10:32 20:46
Muradiye 07:32 10:42 20:53
Ayvacık 07:46 X 21:07
Emiralem 07:55 11:03 21:15
Menemen 08:16 11:18 21:30
Çiğli 08:34 11:36 21:47
İzmir (Basmane) 09:01 12:02 22:14
Konya Mavi Tren (Alaşehir - İzmir) Tren Saatleri >

İzmir - Manisa - Alaşehir Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler İzmir > Manisa > Alaşehir, Alaşehir > Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa, Çobanisa, Turgutlu, Urganlı, Ahmetli, Yaraşlı, Sart, Salihli, Gümüşçayı, Kabazlı, Yeşilkavak, Köseali, Kavaklıdere, Yeniköy D, Piyadeler, Akkeçili Durağı, Alaşehir tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Alaşehir tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

İzmir - Manisa Tren Seferleri >

Manisa - Alaşehir Tren Seferleri >

İzmir - Manisa - Uşak Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

MANİSA İSTASYONU:
Tel: 0236 231 16 96 - (07.00 - 23.00)

TURGUTLU İSTASYONU:
Tel: 0236 313 10 46 - (06.00 - 20.30)

ALAŞEHİR İSTASYONU:
Tel: 0236 653 11 14 - (04.45 - 19.30)

İzmir Alaşehir Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Alaşehir Bölgesel treni tam bilet fiyatı 45 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Basmane Alaşehir tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir alaşehir tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.