İzmir - Manisa - Uşak Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2018 20:27

 
İzmir > Uşak Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
İzmir (Basmane) 07:40 15:00
Çiğli 08:08 15:31
Menemen 08:26 15:49
Emiralem 08:37 15:58
Ayvacık 08:46 x
Muradiye 08:59 16:17
Horozköy 09:07 16:25
Manisa 09:14 16:33
Çobanisa 09:29 16:48
Turgutlu 09:44 17:04
Urganlı 09:56 17:16
Ahmetli 10:09 17:26
Yaraşlı 10:14 17:31
Sart 10:20 17:37
Salihli 10:29 17:46
Gümüşçayı 10:34 17:51
Kabazlı 10:39 17:56
Yeşilkavak 10:44 18:01
Köseali 10:49 18:06
Kavaklıdere 10:56 18:13
Yeniköy D 11:01 18:18
Piyadeler 11:07 18:24
Akkeçili Durağı 11:15 18:31
Alaşehir 11:22 18:41
Killik 11:31 18:50
Gümüşçay Durağı 11:36 18:55
Ceber Kamara 11:43 19:02
Konaklar 11:51 19:10
İsmailbey 12:05 19:24
Türkmentepe 12:14 x
Davutlarköyü 12:25 19:43
Güneyköy 12:36 19:55
Armutlu Durağı 12:42 20:01
Eşme 12:52 20:11
Ahmetler 13:11 20:30
İnay 13:32 20:51
Ovaköy 13:53 21:12
Uşak 14:05 21:24
Uşak > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren
Uşak 06:20 16:05
Ovaköy 06:35 16:20
İnay 06:54 16:39
Ahmetler 07:13 16:58
Eşme 07:35 17:20
Armutlu Durağı 07:44 17:29
Güneyköy 07:53 17:37
Km.205+251 07:58 17:42
Davutlarköyü 08:03 17:47
Km.199+510 08:09 17:53
Türkmentepe 08:14 x
İsmailbey 08:20 18:02
Km.189+320 08:27 18:09
Konaklar 08:33 18:16
Ceber Kamara 08:38 18:21
Gümüşçay Durağı 08:43 18:26
Killik 08:47 18:30
Alaşehir 08:57 18:40
Akkeçili Durağı 09:03 18:46
Piyadeler 09:09 18:52
Yeniköy D 09:15 18:58
Kavaklıdere 09:20 19:03
Köseali 09:27 19:10
Yeşilkavak 09:32 19:15
Kabazlı 09:37 19:20
Gümüşçayı 09:43 19:26
Salihli 09:49 19:34
Sart 09:58 19:43
Yaraşlı 10:04 19:50
Ahmetli 10:10 19:55
Urganlı 10:20 20:06
Turgutlu 10:33 20:20
Çobanisa 10:47 20:34
Manisa 11:06 20:53
Horozköy 11:11 20:58
Muradiye 11:19 21:06
Ayvacık x 21:19
Emiralem 11:39 21:28
Menemen 11:51 21:39
Çiğli 12:09 21:56
İzmir (Basmane) 12:38 22:25

İzmir - Manisa - Uşak Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

izmir uşak tren saatleri

İzmir - Uşak Bölgesel Treni 

İzmir - Uşak Bölgesel Treni İzmir (Basmane) - Manisa - Uşak arasında her gün işlerler. İzmir - Uşak Bölgesel Treni İzmir (Basmane) > Çiğli > Menemen > Emiralem > Ayvacık > Muradiye > Horozköy > Manisa > Çobanisa > Turgutlu > Urganlı > Ahmetli > Yaraşlı > Sart > Salihli > Gümüşçayı > Kabazlı > Yeşilkavak > Köseali > Kavaklıdere > Yeniköy > Piyadeler > Akkeçili Durağı > Alaşehir > Killik > Gümüşçay Durağı > Ceber Kamara > Konaklar > İsmailbey > Türkmentepe > Davutlarköyü > Güneyköy > Armutlu Durağı > Eşme > Ahmetler > İnay > Ovaköy > Uşak güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

İzmir - Uşak Tren Güzergahı Durakları:

 

Tren Bilet Fiyatları:

İzmir > Uşak Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.