"4 Eylül Mavi Treni" Ankara > Malatya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos, 2021 13:53

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
4 EYLÜL MAVİ TRENİ ANKARA: 18:55 MALATYA: 09:44 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
MALATYA: 15:30 ANKARA: 06:07
Ankara > Malatya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara   18:55
Kayaş 19:11 19:13
Elmadağ 19:52 19:54
Kurbağalı 20:05 20:07
Irmak 20:25 20:27
Kırıkkale 20:51 20:53
Çerikli 21:48 21:49
Yerköy 22:38 22:40
Şefaatli 23:19 23:21
Yenifakılı 00:09 00:10
Paşalı 00:29 00:34
Himmetdede 00:52 00:53
Kalkancık 01:02 01:16
Boğazköprü 01:40 01:50
Keykubat 01:58 01:59
Kayseri 02:08 02:18
Km.433+594 S 03:06 03:07
Sarıoğlan 03:15 03:16
Karaözü 03:27 03:28
Yeniçubuk 03:42 03:43
Şarkışla 04:13 04:15
Hanlı 04:33 04:35
Sivas 05:29 05:30
Bostankaya 05:31 06:13
Yenikangal 06:57 06:58
Çetinkaya 07:15 07:17
Demiriz 07:35 07:36
Akçamağara 07:44 07:45
Akgedik 07:52 07:53
Hekimhan 08:35 08:36
Malatya 09:44  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Malatya > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Malatya   15:30
Hekimhan 16:34 16:35
Akgedik 17:21 17:22
Akçamağara 17:30 17:31
Demiriz 17:37 17:38
Çetinkaya 17:56 17:58
Yenikangal 18:16 18:17
Bostankaya 18:59 19:54
Sivas 19:14 19:15
Hanlı 20:38 20:39
Şarkışla 20:56 20:58
Yeniçubuk 21:31 21:32
Karaözü 21:47 21:48
Sarıoğlan 22:01 22:02
Km.433+594 S 22:10 22:12
Gömeç 22:41 22:43
Kayseri 23:00 23:10
Boğazköprü 23:28 23:38
Kalkancık 00:03 00:05
Yenifakılı 00:52 00:53
Şefaatli 01:42 01:44
Yerköy 02:25 02:27
Çerikli 03:16 03:17
Kırıkkale 04:12 04:15
Yahşihan 04:21 04:23
Irmak 04:42 04:44
Elmadağ 05:15 05:17
Kayaş 05:53 05:55
Ankara 06:07  

4 EYLÜL MAVİ TREN BİLGİSİ:

4 Eylül Mavi Treni, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Malatya arasında her gün işler. 4 Eylül Mavi Treni toplam hat uzunluğu 853 kilometre'dir. Ankara Malatya arası tren yolculuğu 14 Saat 15 Dakika sürmektedir. 4 Eylül Mavi treni sırasıyla Ankara, Kayaş, Elmadağ, Kurbağalı, Irmak, Kırıkkale, Çerikli, Yerköy, Şefaatli, Yenifakılı, Paşalı, Himmetdede, Kalkancık, Boğazköprü, Keykubat, Kayseri, Sarıoğlan, Karaözü, Yeniçubuk, Şarkışla, Hanlı, Sivas, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Demiriz, Akçamağara, Akgedik, Hekimhan, Malatya duraklarına uğramaktadır. 4 Eylül Mavi Treni ayrıntılı sefer güzergahları, duraklara varıl kalkış saatlerin yukarıda ki listede ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

4 Eylül Mavi Treni Bileti Fiyatları:

4 Eylül Mavi Treni, Ankara - Malatya arası 1. mevki 2+1 pulman tren bileti fiyatı 41,50 TL'dir. Örtülü kuşetli 1. mevki ise 41,50 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Malatya - Ankara arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

Marmaray Banliyö Treni Saatleri >>

ANKARA GAR TELEFON:
(312) 309 05 15 / 336 Danışma - 24 SAAT AÇIK

MALATYA GAR TELEFON:
(422) 212 40 40 - (07.00-23.00)


 

Ankara - Malatya Tren Bileti Fiyatları:

Ankara > Malatya , Malatya > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

 

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.