"Van Gölü Ekspresi" Ankara > Tatvan Tren Saatleri


Güncelleme: 07.11.2017 09:45

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
VAN GÖLÜ EKSPRESİ Ankara: 11:15 Tatvan: 12:48 Ankara'dan: Salı, Pazar
Tatvan: 07:00 Ankara: 07:40 Tatvan'dan: Salı, Perşembe
DİKKAT! Yol çalışmaları nedeniyle 11.07.2016 - 11.12.2017 tarihleri arasında Irmak - Tatvan - Irmak arasında işletilecektir. Ankara - Irmak arası ulaşım otobüslerle sağlanacaktır. Vangölü Ekspresi için Ankara Gar'dan otobüs hareket saati 11.15'dir.
Ankara > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar    11:15
Irmak   12:35
Yahşihan  12:52  12:53
Kırıkkale  13:00  13:02
Balışıh  13:25  13:26
Yağlı  13:48  13:49
Çerikli  14:01  14:02
Sekili  14:29  14:30
Yerköy  14:52  14:54
Karaosman  15:08  15:10
Caferli  15:24  15:25
Şefaatli  15:36  15:37
Sarıkent  15:56  15:57
Karasenir  16:08  16:09
Kanlıca  16:13  16:14
Yenifakılı  16:31  16:32
Himmetdede  17:10  17:11
Kalkancık  17:20  17:24
Boğazköprü  17:48  17:51
Kayseri  18:12  18:22
Gömeç  18:41  18:42
Tuzhisar  19:08  19:09
Sarıoğlan  19:25  19:26
Karaözü  19:37  19:38
Yeniçubuk  19:52  19:53
İhsanlı  20:09  20:10
Şarkışla  20:27  20:29
Gücük  20:43  20:44
Hanlı  20:53  20:55
Gözmen  21:05  21:06
Bedirli  21:14  21:15
Kalın  21:41  21:43
Yapı  21:58  22:00
Sivas  22:07  22:17
Taşlıdere  22:30  22:32
Bostankaya  22:45  22:47
Ulaş  22:54  22:56
Candoğan  23:30  23:31
Yenikangal  23:41  23:42
Çetinkaya  00:00  00:01
Demiriz  00:19  00:20
Akçamağara  00:28  00:29
Akgedik  00:36  00:37
Hekimhan  01:16  01:18
Malatya  02:29  02:39
Battalgazi  02:53  02:54
Fırat  03:06  03:07
Km.282+200  03:13  03:14
Km.286+250  03:21  03:22
Kuşsarayı  03:33  03:34
Pınarlı  03:48  03:49
Baskil  04:10  04:11
Şefkat  04:29  04:30
Yolçatı  04:45  04:57
Elazığ  05:17  05:37
Yurt  05:54  05:55
Çağlar  06:04  06:05
Muratbağı  06:47  06:49
Palu  07:07  07:09
Beyhan  07:26  07:28
Ekerek  07:42  07:43
Suveren  07:55  07:56
Genç  08:17  08:19
Turna  09:03  09:04
Nurik  09:25  09:26
Kale  10:07  10:19
Muş  11:01  11:06
Bahçetepe  11:49  11:50
Sıcaksu  12:07  12:08
Rahova  12:33  12:35
Tatvan Gar  12:48  
Tatvan > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Tatvan Gar    07:00
Rahova  07:16  07:18
Sıcaksu  07:35  07:36
Bahçetepe  07:49  07:50
Muş  08:31  08:36
Kale  09:18  09:23
Nurik  10:05  10:06
Turna  10:27  10:33
Genç  11:16  11:18
Suveren  11:38  11:39
Ekerek  11:51  11:52
Beyhan  12:03  12:05
Palu  12:22  12:24
Muratbağı  12:42  12:44
Çağlar  13:26  13:28
Yurt  13:38  13:39
Elazığ  13:59  14:09
Yolçatı  14:33  14:51
Şefkat  15:10  15:11
Baskil  15:23  15:25
Pınarlı  15:41  15:42
Kuşsarayı  15:53  15:55
Km.286+250  16:03  16:04
Km.282+200  16:11  16:12
Fırat  16:19  16:21
Battalgazi  16:33  16:34
Malatya  16:51  17:01
Dilek  17:15  17:17
Hekimhan  18:13  18:15
Akgedik  19:00  19:01
Akçamağara  19:10  19:11
Demiriz  19:18  19:19
Çetinkaya  19:36  19:41
Yenikangal  19:59  20:00
Bostankaya  20:43  20:45
Taşlıdere  20:58  21:00
Sivas  21:12  21:22
Kalın  21:42  21:44
Bedirli  22:09  22:10
Gözmen  22:18  22:19
Hanlı  22:29  22:30
Gücük  22:39  22:40
Şarkışla  22:51  22:52
İhsanlı  23:09  23:10
Yeniçubuk  23:23  23:24
Karaözü  23:38  23:39
Sarıoğlan  23:50  23:51
Km.433+594 S  00:00  00:01
Tuzhisar  00:11  00:12
Gömeç  00:33  00:34
Kayseri  00:51  01:01
Boğazköprü  01:22  01:28
Kalkancık  01:55  01:56
Himmetdede  02:09  02:10
Yenifakılı  02:45  02:46
Kanlıca  03:03  03:04
Karasenir  03:08  03:09
Sarıkent  03:20  03:21
Şefaatli  03:39  03:40
Caferli  03:51  03:52
Karaosman  04:05  04:06
Yerköy  04:20  04:22
Sekili  04:42  04:43
Çerikli  05:10  05:11
Balışıh  05:51  05:52
Kırıkkale  06:13  06:15
Yahşihan  06:21  06:22
Irmak 06:39  
Ankara Gar  07:40  

Ankara - Van Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

Van Gölü Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Malatya > Elazığ > Muş > Tatvan arasında her gün işlerler.

SÜRE : 1 Gün 3 Saat 15 Dakika

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

TATVAN
(434) 827 57 04 - (08.00-17.00)


Ankara - Tatvan Tren Bileti Fiyatları:

Tatvan > Ankara, Ankara > Tatvan tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.