"Van Gölü Ekspresi" Ankara > Tatvan Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:38

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
VAN GÖLÜ EKSPRESİ Ankara: 10:55 Tatvan: 11:10 Ankara'dan: Salı, Pazar
Tatvan: 07:55 Ankara: 08:12 Tatvan'dan: Salı, Perşembe
 
 Ankara > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   10:55
Kayaş 11:10 11:12
Elmadağ 11:51 11:52
Irmak 12:24 12:26
Yahşihan 12:45 12:46
Kırıkkale 12:52 12:54
Balışıh 13:17 13:18
Çerikli 13:55 13:56
Sekili 14:24 14:25
Yerköy 14:47 14:49
Karaosman 15:02 15:03
Caferli 15:19 15:20
Şefaatli 15:31 15:32
Sarıkent 15:50 15:51
Karasenir 16:04 16:05
Kanlıca 16:09 16:10
Yenifakılı 16:26 16:28
Himmetdede 17:05 17:06
Boğazköprü 17:40 17:42
Kayseri 18:07 18:22
Sarıoğlan 19:17 19:18
Karaözü 19:29 19:30
Yeniçubuk 19:44 19:45
Şarkışla 20:16 20:18
Hanlı 20:38 20:40
Sivas 21:39 21:40
Bostankaya 21:41 22:23
Yenikangal 23:08 23:09
Çetinkaya 23:25 23:27
Demiriz 23:45 23:46
Akçamağara 23:54 23:55
Akgedik 00:02 00:03
Hekimhan 00:45 00:46
Malatya 01:56 02:16
Battalgazi 02:30 02:31
Fırat 02:43 02:44
Km.286+250 02:57 02:58
Kuşsarayı 03:09 03:10
Pınarlı 03:25 03:26
Baskil 03:46 03:47
Şefkat 04:06 04:07
Yolçatı 04:24 04:29
Elazığ 04:48 05:03
Yurt 05:21 05:22
Çağlar 05:30 05:31
Muratbağı 06:07 06:08
Palu 06:24 06:25
Beyhan 06:43 06:44
Ekerek 07:00 07:01
Suveren 07:13 07:14
Genç 07:35 07:36
Bozkanat 08:08 08:09
Oymapınar 08:21 08:22
Km.218+500 08:41 08:42
Kurt 09:04 09:05
Muş 09:27 09:29
Sıcaksu 10:29 10:30
Rahova 10:55 10:56
Km. 358+360 11:07 11:08
Tatvan Gar 11:10  
 Tatvan > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Tatvan Gar   07:55
Rahova 08:10 08:11
Sıcaksu 08:28 08:29
Muş 09:26 09:28
Kurt 09:51 09:52
Km.218+500 10:15 10:16
Oymapınar 10:30 10:31
Bozkanat 10:44 10:45
Genç 11:13 11:14
Suveren 11:34 11:35
Ekerek 11:48 11:49
Beyhan 12:01 12:02
Palu 12:21 12:22
Muratbağı 12:38 12:39
Çağlar 13:15 13:16
Yurt 13:25 13:26
Elazığ 13:45 14:00
Yolçatı 14:24 14:29
Şefkat 14:50 14:51
Baskil 15:03 15:04
Pınarlı 15:20 15:21
Km. 294+371 15:33 15:34
Kuşsarayı 15:35 15:36
Km.286+250 15:44 15:45
Fırat 15:57 15:58
Battalgazi 16:10 16:11
Malatya 16:28 16:48
Hekimhan 17:54 17:55
Akgedik 18:40 18:41
Akçamağara 18:50 18:51
Demiriz 18:57 18:58
Çetinkaya 19:15 19:17
Yenikangal 19:35 19:36
Bostankaya 20:22 21:24
Sivas 20:44 20:45
Hanlı 22:08 22:09
Şarkışla 22:28 22:30
Yeniçubuk 23:00 23:01
Karaözü 23:15 23:16
Sarıoğlan 23:27 23:28
Kayseri 00:23 00:38
Boğazköprü 01:03 01:13
Himmetdede 01:58 02:04
Yenifakılı 02:42 02:44
Kanlıca 03:01 03:02
Karasenir 03:06 03:07
Sarıkent 03:19 03:20
Şefaatli 03:37 03:38
Caferli 03:50 03:51
Karaosman 04:07 04:08
Yerköy 04:21 04:23
Sekili 04:44 04:45
Çerikli 05:11 05:13
Balışıh 05:52 05:53
Kırıkkale 06:14 06:16
Yahşihan 06:22 06:23
Irmak 06:42 06:44
Elmadağ 07:23 07:24
Kayaş 07:58 08:00
Ankara Gar 08:12  
 

Ankara - Van Online Otobüs Bileti

VANGÖLÜ EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Vangölü Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Malatya > Elazığ > Muş > Tatvan arasında Ankara'dan Salı, Pazar günleri, Tatvan'dan Salı, Perşembe günleri kalkar/işlerler. Ankara Van arası tren yolculuğu yaklaşık 24 saat 15 dakika sürmektedir.

Ankara Van Tren Bileti Fiyatları:

Vangölü Ekspresi, Ankara - Tatvan arası 1. mevki tren bileti fiyatı 58.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Ankara - Tatvan arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(312) 309 05 15 / 336 Danışma - Çalışma Satleri: 24 Saat Açık

TATVAN GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(434) 827 57 04 - Çalışma Saatleri: 06.30 - 15.30

pulman, kuşetli, kompartıman, yataklı vagon

 

Ankara - Tatvan Tren Bileti Fiyatları:

Tatvan > Ankara, Ankara > Tatvan tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

vangölü ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.