"Ankara Ekspresi" Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül, 2019 12:20

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
Ankara Ekspresi Halkalı: 22:00 Ankara: 07:00 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Ankara: 22:00 Halkalı: 06:44
 
İstanbul > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İstanbul (Halkalı)   22:00
İstanbul (Bakırköy) 22:13 22:14
İstanbul (Söğütlüçeşme) 22:41 22:43
İstanbul (Bostancı) 22:52 22:53
İstanbul (Pendik) 23:34 23:36
Gebze 00:00 00:01
İzmit YHT 00:40 00:44
Arifiye 01:12 01:13
Pelitözü 02:29 02:31
Bilecik 02:42 02:44
Yayla 02:53 02:54
Bozüyük 03:20 03:21
Eskişehir 03:49 03:59
Polatlı 05:52 05:53
Temelli 06:12 06:15
Sincan 06:41 06:43
Ankara Gar 07:00  
Ankara > İstanbul Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   22:00
Sincan 22:16 22:18
Polatlı 23:02 23:03
Eskişehir 00:58 01:08
Bozüyük 01:43 01:44
Karaköy 01:57 01:58
Bilecik 02:17 02:20
Arifiye 03:45 03:46
İzmit YHT 04:14 04:16
Gebze 04:50 04:52
İstanbul (Pendik) 05:11 05:13
İstanbul (Bostancı) 05:30 05:31
İstanbul (Söğütlüçeşme) 05:38 05:40
İstanbul (Bakırköy) 06:20 06:21
İstanbul (Halkalı) 06:44  
 

İstanbul - Ankara Online Otobüs Bileti

ANKARA EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Trenleri İstanbul (Halkalı) - Ankara - İstanbul arasında her gün işlerler. İstanbul Ankara tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 45 dakika sürmektedir. Ankara Ekspresi Treni İstanbul Halkalı, Bakırköy, Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit YHT, Arifiye, Pelitözü, Bilecik, Yayla, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı, Temelli, Sincan, Ankara Gar güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

MESAFE : 567 km

Ankara Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Ankara Ekspresi, İstanbul - Ankara arası 1. mevki tren bileti fiyatı 70.00 TL' dir. Yataklı vagon fiyatı ise 270.00 TL' dir.Bu rakam tam bilet fiyatıdır. İstanbul - Ankara arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İstanbul Haydarpaşa Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 08.00 - 19.00
Danışma Tel: 0(216) 336 20 63 - 0(216) 336 04 75

İstanbul Halkalı Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 08.00 - 18.00
Gişe Tel: 0(212) 678 48 00 - 9336

İstanbul Sirkeci Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 07.00 - 22.00
Gişe Tel: 0(212) 527 00 50

İstanbul Pendik Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 05.30 - 22.30
Danışma Tel: 0(216) 354 01 30

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: (312) 309 05 15 / 336 Danışma - 24 SAAT AÇIK

ankara ekspresi pulman, yataklı, yemekli vagon

 

Ankara Ekspresi Tren Bilet Fiyatları:

Ankara > İstanbul, İstanbul > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ankara ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.