"Fırat Ekspresi" Adana > Malatya > Elazığ Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:18

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
FIRAT EKSPRESİ 61502 ADANA: 08:35 ELAZIĞ: 18:07 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ELAZIĞ: 08:10 ADANA: 17:46
 
Adana > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana   08:35
Kiremithane 08:40 08:41
İncirlik 08:47 08:48
Yakapınar 08:59 09:00
Ceyhan 09:16 09:18
Toprakkale 09:41 09:43
Osmaniye 09:51 09:53
Mamure 10:00 10:01
Yarbaşı 10:16 10:17
Bahçe 10:32 10:33
Bahçeşehir 10:36 10:37
Ayran 10:45 10:46
Fevzipaşa 10:58 11:13
Kozdere 11:18 11:19
Nurdağ 11:27 11:28
Beyoğlu 11:39 11:40
Türkoğlu 11:49 11:50
Sevindik 11:56 11:57
Köprüağzı 12:01 12:02
Narlı Gar 12:14 12:18
Pazarcık İstasyonu 12:35 12:36
Haydarlı Sayding 12:55 12:56
Söğütlü Durak 13:07 13:08
Çelik Sayding 13:14 13:19
Gölbaşı Gar 13:30 13:32
Kumlu Sayding 13:43 13:44
Km.156 Durak 13:51 13:52
Kapıdere İstasyonu 14:02 14:03
Km.171+000 14:11 14:12
Km.176+000 14:18 14:19
Kadılı 14:27 14:28
Km.186+000 14:32 14:33
Doğanşehir 14:41 14:42
Suçatı 14:57 14:58
Akçadağ 15:13 15:14
Yazlak 15:26 15:27
Malatya 15:47 15:57
Battalgazi 16:11 16:12
Fırat 16:23 16:24
Km.282+200 16:29 16:30
Km.286+500 16:36 16:37
Kuşsarayı 16:45 16:46
Pınarlı 16:58 16:59
Baskil 17:15 17:16
Şefkat 17:29 17:30
Karaali 17:34 17:35
Yolçatı 17:47 17:48
Elazığ 18:07  
Elazığ > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Elazığ   08:10
Yolçatı 08:30 08:34
Karaali 08:47 08:48
Şefkat 08:53 08:55
Baskil 09:07 09:09
Pınarlı 09:25 09:26
Km. 294+371 09:38 09:39
Kuşsarayı 09:40 09:42
Km.286+500 09:49 09:50
Km.282+200 09:57 09:58
Fırat 10:03 10:04
Battalgazi 10:16 10:17
Malatya 10:31 10:46
Yazlak 11:06 11:07
Akçadağ 11:19 11:20
Suçatı 11:36 11:37
Doğanşehir 11:53 11:54
Km.186+000 12:03 12:04
Kadılı 12:08 12:09
Km.176+000 12:17 12:18
Km.171+000 12:24 12:25
Kapıdere İstasyonu 12:33 12:34
Km.156 Durak 12:44 12:45
Kumlu Sayding 12:53 12:55
Gölbaşı Gar 13:06 13:07
Çelik Sayding 13:18 13:20
Söğütlü Durak 13:26 13:27
Haydarlı Sayding 13:37 13:38
Pazarcık İstasyonu 13:55 13:56
Narlı Gar 14:09 14:13
Köprüağzı 14:24 14:25
Sevindik 14:29 14:30
Türkoğlu 14:36 14:37
Beyoğlu 14:46 14:47
Nurdağ 14:59 15:00
Kozdere 15:08 15:09
Fevzipaşa 15:14 15:29
Ayran 15:41 15:42
Bahçeşehir 15:48 15:49
Bahçe 15:52 15:53
Yarbaşı 16:08 16:09
Mamure 16:21 16:22
Osmaniye 16:29 16:31
Toprakkale 16:39 16:41
Ceyhan 17:02 17:05
Yakapınar 17:22 17:23
İncirlik 17:34 17:35
Kiremithane 17:40 17:41
Adana 17:46  

Adana - Malatya - Elazığ Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

TREN BİLGİSİ:

Fırat Ekspresi treni Adana > Osmaniye > Malatya > Elazığ > Adana arasında her gün işlerler. Adana Elazığ arası tren yolculuğu yaklaşık 9 saat 26 dakika sürmektedir.

MESAFE : 511 km

ADANA GAR İLETİŞİM:
Tel: 0(322) 453 31 72 - Çalışma Saatleri: 05.30-21.30

MALATYA GAR İLETİŞİM:
Tel: 0(422) 212 40 40 - Çalışma Saatleri: 07.00 - 04.00 (21 saat açık)

ELAZIĞ GAR İLETİŞİM:
Tel: 0(424) 212 18 67 - Çalışma Saatleri: 05.00 - 18.00


pulman vagon

 

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

Adana > Elazığ, Elazığ > Adana tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

fırat ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.