Turistik Doğu Ekspresi - Ankara > Kars Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak, 2020 11:39

Tren Adı Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ Ankara: 15:55 KARS: 00:37 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma
Cumartesi, Pazar
KARS: 22:35 Ankara: 05:15
 
Ankara > Kars Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   15:55
Kayaş 16:09 16:10
Irmak 18:10 18:11
Yerköy 20:17 20:19
Boğazköprü 22:55 22:56
Kayseri 23:18 23:28
Sarımsaklı 00:00 00:02
Km.415+791 S 00:08 00:10
Tuzhisar 00:21 00:23
Hanlı 01:49 01:51
Bostankaya 02:34 03:25
Çetinkaya 04:33 04:34
Divriği 05:41 05:46
Km. 823+200 06:36 06:37
İliç 06:48 09:53
Eriç 10:29 10:31
Erzincan 11:44 14:34
Tanyeri 15:01 15:08
Mercan 16:03 16:04
Palandöken 18:04 18:09
Erzurum 18:22 21:02
Topdağı 23:01 23:02
Sarıkamış 23:37 23:38
Selim 00:02 00:04
Kars 00:37  
Kars > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kars   22:35
Selim 23:08 23:10
Sarıkamış 23:36 23:39
Topdağı 00:14 00:15
Süngütaşı 00:31 00:33
Erzurum 02:14 02:19
Palandöken 02:32 02:37
Tanyeri 05:46 05:47
Erzincan 06:13 06:26
Kemah 07:21 07:23
Eriç 07:44 07:45
İliç 08:21 08:22
Km. 824+200 08:31 08:32
Bağıştaş 08:36 08:39
Kemaliye Çaltı 08:58 08:59
Divriği 09:27 12:20
Çetinkaya 13:37 13:38
Bostankaya 14:46 18:02
Sarıdemir 18:26 18:34
Hanlı 18:54 18:55
Yeniçubuk 19:43 19:46
Kayseri 21:10 21:20
Boğazköprü 21:48 21:49
Kalkancık 22:21 22:32
Fehimli 23:17 23:22
Şefaatli 00:26 00:32
Yerköy 01:15 01:16
Irmak 03:39 03:41
Kayaş 05:02 05:03
Ankara Gar 05:15  
 

Ankara - Kars Online Otobüs Bileti

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

TCDD Turistik Doğu Ekspresi ilk seferini 29 Mayıs 2019 tarihinde Ankara'dan saat 20:00 de yapacak. Trenin tamamı yataklı vagondan oluşacak ve 1300 km lik Ankara-Kars parkurunu 27 saatte tamamlayacak.Turistik Doğu Ekspresi Ankara’dan giderken Erzincan’ın Kemaliye ve Erzurum istasyonlarında, dönüş treni ise Sivas’ın Divriği ve Bostankaya istasyonlarında uzun süreli duruş yapacak.

YOLCULUK SÜRESİ : Ankara gidiş 1 gün 3 saat 35 dakika, Kars dönüş 1 gün 5 saat 20 dakika.

Ankara Kars Tren Bileti Fiyatları:

Turistik Doğu Ekspresi, Ankara - Kars arası 2 yataklı vagon 1. mevki tren bileti fiyatı 480.00 TL dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Ankara - Kars arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(312) 309 05 15 / 336 Danışma - Çalışma Saatleri: 24 Saat Açık

KARS GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(474) 223 43 98 - Çalışma Saatleri: 07.00 - 17.00

doğu ekspresi vagon tipleri

 

Doğu Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Kars > Ankara, Ankara > Kars Doğu Ekspresi tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

doğu ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.