Turistik Doğu Ekspresi - Ankara > Kars Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs, 2019 11:12

Tren Adı Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
DOĞU EKSPRESİ Ankara: 19:55 KARS: 23:30 Gün aşırı çalışır
KARS: 23:55 Ankara: 05:15
 
Ankara > Kars Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar    19:55
Kayaş  20:11  20:12
Irmak  21:16  21:17
Yerköy  23:20  23:22
Himmetdede  01:22  01:24
Boğazköprü  01:56  02:01
Kayseri  02:17  02:27
Hanlı  04:39  04:40
Bostankaya  05:15  05:25
Çetinkaya  06:39  06:42
Avşar  07:00  07:03
Güneş  07:19  07:22
Divriği  08:02  08:07
Kemaliye Çaltı  08:35  08:36
Bağıştaş  08:55  08:56
Km. 823+200  08:59  09:00
İliç  09:10  12:01
Eriç  12:36  12:37
Alp  13:14  13:15
Erzincan  13:46  13:51
Tanyeri  14:16  14:17
Demirkapı  14:49  14:52
Mercan  15:15  15:16
Aşkale  16:27  16:28
Palandöken  17:17  17:22
Erzurum  17:33  19:49
Sarıkamış  22:31  22:32
Kars  23:30  
Kars > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kars   23:55
Sarıkamış  00:59  01:01
Topdağı  01:40  01:41
Horasan  02:26  02:27
Erzurum  03:54  03:59
Palandöken  04:09  04:14
Karasu  05:39  05:41
Mercan  06:26  06:27
Erzincan  07:49  07:51
Alp  08:24  08:25
Eriç  09:05  09:07
İliç  09:44  09:45
Km. 824+200  09:54  09:55
Bağıştaş  09:59  10:01
Kemaliye Çaltı  10:20  10:23
Divriği  10:51  13:33
Çetinkaya  14:48  14:50
Bostankaya  15:55  19:25
Hanlı  20:03  20:05
Kayseri  22:07  22:25
Boğazköprü  22:42  22:50
Himmetdede  23:30  23:35
Kanlıca  00:29  00:31
Yerköy  01:41  01:42
Tatbekirli  01:53  01:55
Irmak  03:51  03:53
Kayaş  05:02  05:03
Ankara Gar  05:15  

Ankara - Kars Online Otobüs Bileti


Dikkat: Ankara-Sivas YHT hattı inşaatı çalışmaları nedeniyle 03.04.2019 tarihinden itibaren Doğu-Güney/Kurtalan, Vangölü Ekspresleri Sivas’a gelmeden Hanlı-Bostankaya arasında işletilecek olup Sivas’ta inecek ve binecek yolcuların ulaşımı Bostankaya-Sivas Gar arasında temin edilen otobüslerle sağlanmaktadır.

TREN BİLGİSİ:

TCDD Turistik Doğu Ekspresi ilk seferini 29 Mayıs 2019 tarihinde Ankara'dan saat 20:00 de yapacak. Trenin tamamı yataklı vagondan oluşacak ve 1300 km lik Ankara-Kars parkurunu 27 saatte tamamlayacak.Turistik Doğu Ekspresi Ankara’dan giderken Erzincan’ın Kemaliye ve Erzurum istasyonlarında, dönüş treni ise Sivas’ın Divriği ve Bostankaya istasyonlarında uzun süreli duruş yapacak.

YOLCULUK SÜRESİ : Ankara gidiş 1 gün 3 saat 35 dakika, Kars dönüş 1 gün 5 saat 20 dakika.

Ankara Kars Tren Bileti Fiyatları:

Turistik Doğu Ekspresi, Ankara - Kars arası yataklı vagon tren bileti fiyatı daha sonra açıklanacaktır. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Ankara - Kars arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ANKARA GAR İLETİŞİM:
Tel: 0(312) 309 05 15 / 336 Danışma - Çalışma Saatleri: 24 Saat Açık

KARS GAR İLETİŞİM:
Tel: 0(474) 223 43 98 - Çalışma Saatleri: 07.00 - 17.00


doğu ekspresi vagon tipleri

 

Doğu Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Kars > Ankara, Ankara > Kars Doğu Ekspresi tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

doğu ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.