Turistik Doğu Ekspresi - Ankara > Kars Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül, 2019 12:26

Tren Adı Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
DOĞU EKSPRESİ Ankara: 16:55 KARS: 23:58 Ankara Kalkış: Pazartesi, Çarşamba, Cuma
Kars Kalkış: Çarşamba, Cuma, Pazar
KARS: 23:55 Ankara: 05:15
 
DİKKAT! Kayaş-Irmak arası konvansiyonel demiryolu hattı, YHT Hattı çalışmaları nedeniyle 10.06.2019 ile 31.07.2019 tarihleri arasında 51 günlüğüne kapatılacağından Ankara Gar - Irmak Gar - Ankara Gar arası ulaşım otobüslerle sağlanacaktır. Aktarma Otobüsü hareket saatlerini görmek için >>
Ankara > Kars Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   16:55
Yerköy 20:15 20:17
Himmetdede 22:16 22:18
Boğazköprü 22:50 22:55
Kayseri 23:12 23:22
Sarımsaklı 23:46 23:54
Sarıoğlan 00:25 00:27
Hanlı 01:38 01:39
Bostankaya 02:22 02:32
Çetinkaya 03:43 03:46
Avşar 04:04 04:07
Divriği 04:57 05:02
Kemaliye Çaltı 05:30 05:31
Bağıştaş 05:50 05:51
Km. 823+200 05:54 05:55
İliç 06:05 09:05
Eriç 09:42 09:46
Alp 10:25 10:26
Erzincan 10:59 13:39
Tanyeri 14:05 14:10
Demirkapı 14:44 14:52
Çadırkaya 15:25 15:26
Erbaş 15:41 15:42
Aşkale 16:27 16:28
Palandöken 17:17 17:22
Erzurum 17:33 20:13
Horasan 21:29 21:30
Topdağı 22:17 22:18
Sarıkamış 22:58 22:59
Kars 23:58  
Kars > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kars   23:55
Sarıkamış 00:59 01:01
Topdağı 01:40 01:41
Horasan 02:26 02:27
Erzurum 03:54 03:59
Palandöken 04:09 04:14
Karasu 05:39 05:41
Mercan 06:26 06:27
Erzincan 07:49 07:51
Alp 08:24 08:25
Eriç 09:05 09:43
İliç 10:18 10:19
Km. 824+200 10:28 10:29
Bağıştaş 10:33 10:35
Kemaliye Çaltı 10:54 10:57
Divriği 11:25 14:01
Çetinkaya 15:07 15:09
Ulaş 16:02 16:04
Bostankaya 16:10 19:19
Hanlı 20:03 20:05
Kayseri 22:07 22:25
Boğazköprü 22:42 22:51
Himmetdede 23:30 23:35
Kanlıca 00:29 00:31
Yerköy 01:41 01:42
Tatbekirli 01:53 01:55
Ankara Gar 05:15  
 

Ankara - Kars Online Otobüs Bileti

Dikkat: Ankara-Sivas YHT hattı inşaatı çalışmaları nedeniyle 03.04.2019 tarihinden itibaren Doğu-Güney/Kurtalan, Vangölü Ekspresleri Sivas’a gelmeden Hanlı-Bostankaya arasında işletilecek olup Sivas’ta inecek ve binecek yolcuların ulaşımı Bostankaya-Sivas Gar arasında temin edilen otobüslerle sağlanmaktadır.

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

TCDD Turistik Doğu Ekspresi ilk seferini 29 Mayıs 2019 tarihinde Ankara'dan saat 20:00 de yapacak. Trenin tamamı yataklı vagondan oluşacak ve 1300 km lik Ankara-Kars parkurunu 27 saatte tamamlayacak.Turistik Doğu Ekspresi Ankara’dan giderken Erzincan’ın Kemaliye ve Erzurum istasyonlarında, dönüş treni ise Sivas’ın Divriği ve Bostankaya istasyonlarında uzun süreli duruş yapacak.

YOLCULUK SÜRESİ : Ankara gidiş 1 gün 3 saat 35 dakika, Kars dönüş 1 gün 5 saat 20 dakika.

Ankara Kars Tren Bileti Fiyatları:

Turistik Doğu Ekspresi, Ankara - Kars arası yataklı vagon tren bileti fiyatı daha sonra açıklanacaktır. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Ankara - Kars arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(312) 309 05 15 / 336 Danışma - Çalışma Saatleri: 24 Saat Açık

KARS GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(474) 223 43 98 - Çalışma Saatleri: 07.00 - 17.00

doğu ekspresi vagon tipleri

 

Doğu Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Kars > Ankara, Ankara > Kars Doğu Ekspresi tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

doğu ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.