Aydın - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan, 2022 21:29

 
Aydın > İzmir Tren Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Aydın 06:31 07:59 10:43 13:14 15:01 18:47 20:33
İncirliova 06:41 08:09 10:53 13:24 15:11 18:57 20:43
Germencik 06:51 08:19 11:03 13:35 15:21 19:07 20:58
Ortaklar 07:01 08:30 11:14 13:46 15:31 19:18 21:09
Çamlık 07:19 08:48 11:32 14:08 15:50 19:36 21:27
Selçuk 07:32 09:01 11:46 14:22 16:04 19:49 21:40
Sağlık 07:51 x x x x x 21:59
Tepeköy 07:59 09:34 12:13 14:50 16:31 20:16 22:07
Torbalı 08:05 09:41 12:18 14:54 16:35 20:20 22:12
Pancar 08:14 09:51 12:27 15:04 16:44 20:29 22:21
Menderes 08:27 10:05 12:40 15:18 16:57 20:41 22:33
A.Menderes Havaalanı 08:32 10:10 12:45 15:23 17:02 20:46 22:38
Gaziemir 08:37 10:16 12:52 15:28 17:07 20:52 22:43
İzmir (Basmane) 08:56 10:35 13:09 15:45 17:26 21:09 22:59
İzmir - Aydın Tren Saatleri >
Göller Ekspresi (Aydın - İzmir) Tren Saatleri >

Aydın - İzmir Bölgesel Treni

Bu trenler Aydın > İzmir arasında her gün işlerler. Bu tren güzergahı üstünde bulunan tren istasyonları Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Sağlık, Tepeköy, Torbalı, Pancar, Menderes, Adnanmenderes Havaalanı, Gaziemir, İzmir (Basmane)'dir. Aydın İzmir tren seferleri, Aydın İzmir Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. Aydın İzmir (Basmane) tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmektedir. Selçuk İzmir tren yolculuğu 1 saat 20 dakikadır. Aydın Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Aydın İzmir Nazilli Tren Saatleri

İzmir Denizli Tren Saatleri

Denizli Söke Tren Saatleri

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

Aydın İzmir Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Aydın Bölgesel Tren bilet fiyatı 21.5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Aydın İzmir bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.