İzmir - Aydın Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak, 2024 21:44

 
İzmir > Aydın Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İzmir Denizli
100 TL
İzmir Denizli
100 TL
Güller Eskpresi
100 TL
İzmir Denizli
100 TL
İzmir Nazilli
100 TL
İzmir (Basmane) 07:05 08:30 10:40 12:30 13:03
Gaziemir 07:25 08:49 11:02 12:50 13:26
Adnan Menderes Havaalanı 07:31 08:56 11:08 12:55 13:32
Menderes 07:36 09:00 11:12 12:59 13:36
Pancar 07:50 09:12 11:27 13:11 13:51
Torbalı 08:02 09:22 11:38 13:21 14:03
Tepeköy 08:06 09:27 11:42 13:26 14:08
Sağlık 08:14 09:36 11:50 13:35 14:17
Selçuk 08:34 09:56 12:10 13:55 14:37
Çamlık 08:49 10:10 12:24 14:09 14:51
Ortaklar 09:14 10:32 12:43 14:28 15:12
Germencik 09:26 10:42 12:54 14:39 15:23
İncirliova 09:38 10:52 13:05 14:52 15:34
Aydın 09:52 11:04 13:16 15:03 15:46
< Aydın - İzmir Tren Saatleri
 
İzmir > Aydın Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İzmir Denizli
100 TL
İzmir Denizli
100 TL
İzmir Denizli
100 TL
Göller Ekspresi
100 TL
İzmir (Basmane) 14:15 16:40 18:40 23:05
Gaziemir 14:38 17:02 19:02 23:25
Adnan Menderes Havaalanı 14:43 17:08 19:08 23:31
Menderes 14:47 17:12 19:12
Pancar 15:03 17:27 19:27
Torbalı 15:16 17:38 19:39 00:02
Tepeköy 15:20 17:43 19:46 00:07
Sağlık 15:28 17:52 19:58
Selçuk 15:48 18:13 20:17 00:37
Çamlık 16:02 18:27 20:30 00:51
Ortaklar 16:21 18:47 20:48 01:10
Germencik 16:32 19:02 20:59 01:21
İncirliova 16:43 19:12 21:09 01:32
Aydın 16:55 19:23 21:20 01:43
< Aydın - İzmir Tren Saatleri

İzmir - Aydın Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler İzmir > Aydın arasında her gün işlerler. İzmir Aydın tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

İzmir Aydın Treni Durakları; İzmir (Basmane) Gar, Gaziemir, Adnan Menderes Havaalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

İzmir Aydın Tren Yolculuğu Kaç Saat?

İzmir Aydın tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 45 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

İzmir Aydın Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

İzmir Aydın Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Aydın Bölgesel Tren bilet fiyatı 100 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İzmir Aydın bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.