İzmir Aydın Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak, 2020 9:59

 
İzmir > Aydın Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İzmir (Basmane) 15:10
Gaziemir 15:26
A. Menderes Havaalanı 15:32
Menderes 15:37
Pancar 15:50
Torbalı 15:59
Tepeköy 16:03
Selçuk 16:29
Çamlık 16:42
Ortaklar 17:01
Germencik 17:12
İncirliova 17:24
Aydın 17:33
Aydın > Söke Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Aydın 18:10
İncirliova 18:22
Germencik 18:37
Ortaklar 18:50
Sazlıköy 19:07
Söke 19:16
 

İzmir - Aydın Online Otobüs Bileti

İzmir - Aydın Bölgesel Treni

Bu trenler İzmir > Aydın > Nazilli > İzmir arasında her gün işlerler. Bu tren güzergahı üstünde bulunan tren istasyonları İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havaalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, ve Aydın'dır. Aydın tren seferleri, Aydın Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Aydın tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmektedir. İzmir Selçuk tren yolculuğu 1 saat 20 dakikadır. Aydın Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Aydın - Söke Bölgesel Treni

Bu tren Aydın > Söke arasında her gün işlerler. Bu tren güzergahı üstünde bulunan tren istasyonları Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Sazlıköy, Söke'dir. Aydın Söke tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

İzmir Denizli Tren Saatleri

Denizli Söke Tren Saatleri

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

SÖKE İSTASYONU:
Tel: 0256 518 11 83 - (05.30 - 17.30)

 

İzmir Nazilli Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Aydın Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.