"Göller Ekspresi" Isparta > İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım, 2022 15:30

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
GÖLLER EKSPRESİ ISPARTA: 22.30 İZMİR: 06.57 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
İZMİR: 23.05 ISPARTA: 07.37
 

NOT: Burdur'dan 22:20'de kalkan otobüs 22:45'de Gümüşgün durağında olur.

 Isparta > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Burdur Otobüs Kalkış 22:20
Isparta 22.30 22.30
Bozanönü 22:41 22:42
Gümüşgün 22:56 22:57
Keçiborlu 23:07 23:08
Karakuyu 23:26 23:27
Dinar 23:44 23:46
Sütlaç 00:03 00:04
Evciler 00:14 00:15
Dazkırı 00:26 00:27
Çardak 00:44 00:45
Bozkurt 00:51 00:53
Kaklık 01:09 01:10
Goncalı Müselles 01:36 01:38
Denizli 01:49 02:04
Km. 251+485 02:15 02:16
Goncalı 02:17 02:18
Sarayköy 02:33 02:34
Buharkent 02:47 02:48
Horsunlu 02:59 03:03
Kuyucak 03:12 03:14
Nazilli 03:24 03:27
Atça 03:37 03:39
Sultanhisar 03:44 03:46
Köşk 03:55 03:56
Umurlu 04:04 04:05
Aydın 04:16 04:20
İncirliova 04:29 04:31
Germencik 04:40 04:42
Ortaklar 04:51 04:54
Çamlık 05:11 05:13
Selçuk 05:25 05:28
Sağlık 05:46 05:49
Tepeköy 05:57 05:59
Torbalı 06:03 06:05
Adnanmenderes Havaalanı 06:33 06:34
Gaziemir 06:40 06:41
İzmir (Basmane) 06:57

Sponsorlu Bağlantılar

 

NOT: Burdur'a gitmek isteyen yolcular Gümüşgün durağında inerek aktarma otobüsüne binmeleri gerekir.

 İzmir > Isparta Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   23:05
Gaziemir 23:26 23:27
Adnanmenderes Havaalanı 23:33 23:34
Torbalı 00:02 00:04
Tepeköy 00:07 00:09
Sağlık 00:16 00:17
Selçuk 00:35 00:38
Çamlık 00:50 00:53
Ortaklar 01:10 01:12
Germencik 01:21 01:23
İncirliova 01:32 01:34
Aydın 01:43 01:48
İmamköy 01:54 01:55
Umurlu 02:00 02:01
Köşk 02:09 02:10
Sultanhisar 02:19 02:20
Atça 02:25 02:26
Nazilli 02:35 02:37
Kuyucak 02:47 02:48
Horsunlu 02:57 03:00
Buharkent 03:11 03:12
Sarayköy 03:25 03:26
Goncalı 03:41 03:42
Denizli 03:53 04:08
Goncalı Müselles 04:19 04:22
Kaklık 04:48 04:50
Bozkurt 05:05 05:07
Çardak 05:13 05:15
Dazkırı 05:32 05:34
Evciler 05:44 05:45
Sütlaç 05:55 05:57
Dinar 06:14 06:17
Karakuyu 06:34 06:38
Keçiborlu 06:56 06:58
Gümüşgün 07:08 07:10
Bozanönü 07:25 07:26
Burdur Otobüs Varış 07:37
Isparta 07:37  

GÖLLER EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Göller Ekspresi Treni Isparta > Burdur > Denizli > Aydın > İzmir arasında her gün işlerler. Isparta İzmir tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Göller Ekspresi Treni'nin durduğu duraklar Isparta, Bozanönü, Gümüşgün, Keçiborlu, Karakuyu, Dinar, Dazkırı, Çardak, Bozkurt, Kaklık, Denizli, Goncalı Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Kuyucak, Nazilli, Atça, Sultanhisar, Köşk, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Tepeköy, Torbalı, A.Menderes Havaalanı, Gaziemir, İzmir (Basmane) istasyonlarıdır.

Isparta İzmir Tren Bileti Fiyatları:

Göller Ekspresi Treni Isparta - İzmir arası 2+2 A Tipi 1. mevki tren bileti fiyatı 150,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Isparta - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ISPARTA GAR İLETİŞİM:

Tel: (246) - (Santral) - Çalışma Saatleri: -

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

pulman vagon

Göller Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Isparta > İzmir, İzmir > Isparta treni tam bilet fiyatı 150,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Göller Ekspresi Tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

göller ekspresi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.