"Göller Ekspresi" Isparta > İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak, 2020 11:38

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
GÖLLER EKSPRESİ ISPARTA: 22:30 İZMİR: 06:45 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
İZMİR: 23:00 ISPARTA: 07:15
 
 Isparta > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Burdur   22:20
Isparta 22:30 22:30
Gümüşgün 22:56 22:57
Keçiborlu 23:07 23:08
Karakuyu 23:27 23:28
Dinar 23:45 23:47
Sütlaç 00:04 00:05
Evciler 00:16 00:17
Dazkırı 00:28 00:29
Çardak 00:46 00:47
Bozkurt 00:53 00:54
Denizli 01:43 01:53
Km. 251+485 02:04 02:05
Goncalı 02:06 02:07
Sarayköy 02:22 02:23
Buharkent 02:36 02:37
Horsunlu 02:48 02:49
Kuyucak 02:58 02:59
Nazilli 03:09 03:10
Atça 03:21 03:22
Sultanhisar 03:27 03:28
Köşk 03:39 03:40
Umurlu 03:49 03:50
İmamköy 03:55 03:56
Aydın 04:02 04:05
İncirliova 04:14 04:15
Germencik 04:27 04:28
Ortaklar 04:38 04:39
Çamlık 04:57 04:59
Selçuk 05:12 05:13
Tepeköy 05:44 05:45
Torbalı 05:48 05:49
A. Menderes Havaalanı 06:19 06:20
Gaziemir 06:25 06:26
İzmir (Basmane) 06:45  
 İzmir > Isparta Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   23:00
Gaziemir 23:23 23:24
A. Menderes Havaalanı 23:29 23:30
Torbalı 23:58 23:59
Tepeköy 00:02 00:03
Selçuk 00:28 00:29
Çamlık 00:41 00:43
Ortaklar 01:01 01:02
Germencik 01:11 01:12
İncirliova 01:22 01:23
Aydın 01:32 01:36
İmamköy 01:42 01:43
Umurlu 01:48 01:49
Köşk 01:57 01:58
Sultanhisar 02:07 02:08
Atça 02:13 02:14
Nazilli 02:24 02:26
Kuyucak 02:36 02:37
Horsunlu 02:47 02:50
Buharkent 03:01 03:02
Sarayköy 03:15 03:16
Goncalı 03:32 03:33
Denizli 03:44 03:59
Bozkurt 04:48 04:49
Çardak 04:55 04:56
Dazkırı 05:13 05:14
Evciler 05:26 05:27
Sütlaç 05:38 05:39
Dinar 05:56 05:58
Karakuyu 06:15 06:16
Keçiborlu 06:37 06:38
Gümüşgün 06:48 06:49
Burdur 07:15 00:00
Isparta 07:15  
 

Isparta - İzmir Online Otobüs Bileti


GÖLLER EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Göller Ekspresi Treni Isparta > Burdur > Denizli > Aydın > İzmir arasında her gün işlerler. Isparta İzmir tren yolculuğu yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Göller Ekspresi Treni'nin durduğu duraklar Isparta, Bozanönü, Gümüşgün, Keçiborlu, Karakuyu, Dinar, Dazkırı, Çardak, Bozkurt, Kaklık, Denizli, Goncalı Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Kuyucak, Nazilli, Atça, Sultanhisar, Köşk, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Tepeköy, Torbalı, A.Menderes Havaalanı, Gaziemir, İzmir (Basmane) istasyonlarıdır.

Isparta İzmir Tren Bileti Fiyatları:

Göller Ekspresi Treni Isparta - İzmir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 50.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Isparta - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ISPARTA GAR İLETİŞİM:

Tel: (246) - (Santral) - Çalışma Saatleri: -

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

pulman vagon

 

Isparta - İzmir Tren Bileti Fiyatları:

Isparta > İzmir, İzmir > Isparta tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

göller ekspresi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.