İzmir Söke Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:10

 
İzmir > Söke Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İzmir (Basmane) 19:30
Gaziemir 19:49
A.Menderes Havaalanı 19:55
Menderes 20:00
Pancar 20:15
Torbalı 20:27
Tepeköy 20:31
Selçuk 20:56
Çamlık 21:09
Ortaklar 21:28
Sazlıköy 21:45
Söke 21:54
Söke > İzmir  Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Söke 05:50
Sazlıköy 06:00
Ortaklar 06:18
Çamlık 06:36
Selçuk 06:50
Tepeköy 07:14
Torbalı 07:19
Pancar 07:30
Menderes 07:44
A.Menderes Havaalanı 07:48
Gaziemir 07:53
İzmir (Basmane) 08:12

İzmir - Söke Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler İzmir > Söke > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havaalanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Sazlıköy, Söke tren seferleri, Söke Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Söke tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir. Söke Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

TORBALI İSTASYONU:
Tel: 0232 856 16 30 - (06.00 - 21.30)

SÖKE İSTASYONU:
Tel: 0256 518 11 83 - (05.30 - 17.30)

 

Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Söke Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir söke tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.