İzmir - Denizli - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:42

İzmir (Basmane) > Denizli Tren Saatleri

 
İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
İzmir (Basmane) 07:10 08:55 10:30 12:34 14:30 16:35 18:20
Gaziemir 07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39
A. Menderes Havaalanı 07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45
Menderes 07:33 09:18 10:57 13:00 14:53 16:59 18:49
Pancar 07:45 09:30 11:09 13:14 15:05 17:14 19:04
Torbalı 07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18
Tepeköy 07:58 09:43 11:22 13:28 15:18 17:28 19:22
Selçuk 08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48
Çamlık 08:37 10:22 12:06 14:09 15:58 18:08 20:02
Ortaklar 08:56 10:40 12:27 14:28 16:17 18:26 20:22
Germencik 09:06 10:50 12:38 14:39 16:27 18:36 20:36
İncirliova 09:17 11:01 12:49 14:52 16:37 18:47 20:46
Aydın 09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Umurlu 09:40 11:25 13:12 15:15 17:01 19:10 21:09
Köşk 09:49 11:34 13:21 15:24 17:10 19:19 21:18
Karaali x 11:42 13:29 15:33 x x x
Sultanhisar 10:00 11:45 13:32 15:36 17:21 19:29 21:29
Atça 10:07 11:52 13:38 15:42 17:29 19:37 21:37
İsabeyli 10:13 11:58 13:44 15:48 17:35 x x
Nazilli 10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48
Kuyucak 10:31 12:16 14:02 16:07 17:53 20:00 22:00
Pamukören 10:38 12:23 14:09 16:14 18:00 20:07 22:07
Horsunlu 10:43 12:28 14:14 16:19 18:05 20:12 22:12
Buharkent 10:56 12:40 14:26 16:31 18:17 20:24 22:25
Sarayköy 11:10 12:55 14:40 16:47 18:32 20:38 22:39
Goncalı 11:29 13:15 15:00 17:06 18:51 20:57 22:58
Denizli 11:40 13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09
 

Denizli > İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren 8. Tren
Denizli 04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Km. 251+485 04:32 06:17 08:37 10:11 12:32 14:52 16:27 18:12
Goncalı 04:34 06:19 08:39 10:15 12:35 14:59 16:29 18:14
Sarayköy 04:53 06:38 08:58 10:35 12:54 15:17 16:46 18:31
Buharkent 05:07 06:52 09:13 10:55 13:08 15:32 17:01 18:45
Horsunlu 05:19 07:04 09:26 11:08 13:20 15:45 17:14 18:58
Pamukören 05:26 07:11 09:33 11:15 13:20 15:45 17:14 18:58
Kuyucak 05:33 07:18 09:42 11:22 13:34 16:06 17:28 19:12
Nazilli 05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
İsabeyli x 07:37 x 11:41 13:56 16:25 17:47 19:30
Atça 05:56 07:43 10:08 11:51 14:02 16:31 17:54 19:36
Sultanhisar 06:02 07:49 x 11:57 14:08 16:37 18:00 19:42
Karaali x x x 12:02 14:12 16:41 x x
Köşk 06:12 08:00 10:26 12:10 14:20 16:49 18:11 19:52
Umurlu 06:21 08:09 10:35 12:20 14:29 17:00 18:21 20:02
Aydın 06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
İncirliova 06:44 08:34 11:00 12:48 14:53 17:25 18:46 20:25
Germencik 06:54 08:44 11:10 12:58 15:03 17:36 18:56 20:35
Ortaklar 07:05 08:55 11:21 13:08 15:13 17:47 19:06 20:46
Çamlık 07:23 09:13 11:39 13:26 15:31 18:07 19:25 21:05
Selçuk 07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Tepeköy 08:02 09:52 12:20 14:05 16:12 18:47 20:04 21:44
Torbalı 08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Pancar 08:17 10:05 12:37 14:20 16:27 19:01 20:19 21:58
Menderes 08:30 10:17 12:51 14:33 16:42 19:14 20:32 22:12
A.M. Havaalanı 08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Gaziemir 08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
İzmir (Basmane) 09:04 10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
 

İzmir > Aydın > Denizli Online Otobüs Bileti

 
 
izmir denizli tren saatleri

İzmir Denizli Bölgesel Trenleri

Bu trenler İzmir > Denizli > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Denizli Bölgesel Trenleri; İzmir (Basmane) > Gaziemir > Adnan Menderes Havaalanı > Menderes > Pancar > Torbalı > Tepeköy > Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova > Aydın > Umurlu > Köşk > Sultanhisar > Atça > İsabeyli > Nazilli > Kuyucak > Pamukören > Horsunlu > Buharkent > Sarayköy > Goncalı > Denizli güzergahlarında hizmet vermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Denizli tren seferleri, tren saatleri

İzmir - Denizli Tren Güzergahı Durakları:

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

İzmir Aydın Tren Bilet Fiyatları:

İzmir Aydın Nazilli Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.