İzmir Aydın Nazilli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:09

 
İzmir > Nazilli Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İzmir (Basmane) 13:41
Gaziemir 14:00
A.Menderes Havaalanı 14:06
Menderes 14:10
Pancar 14:24
Torbalı 14:35
Tepeköy 14:39
Selçuk 15:03
Çamlık 15:16
Ortaklar 15:34
Germencik 15:44
İncirliova 15:54
Aydın 16:05
Umurlu 16:17
Köşk 16:29
Karaali 16:37
Sultanhisar 16:41
Atça 16:47
İsabeyli 16:53
Nazilli 16:59
Nazilli > İzmir  Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Nazilli 17:50
İsabeyli 17:57
Atça 18:04
Sultanhisar 18:12
Köşk 18:25
Umurlu 18:34
Aydın 18:47
İncirliova 18:57
Germencik 19:07
Ortaklar 19:17
Çamlık 19:35
Selçuk 19:48
Tepeköy 20:12
Torbalı 20:16
Pancar 20:27
Menderes 20:41
A. Menderes Havaalanı 20:45
Gaziemir 20:50
İzmir (Basmane) 21:09

İzmir - Nazilli Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler İzmir > Aydın > Nazilli > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havaalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli tren seferleri, Aydın Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, Nazilli Adnan Menderes Havalimanı tren saatleri, tren bileti fiyatları. İzmir (Basmane) Nazilli tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 15 dakika, İzmir (Basmane) Aydın tren yolculuğu ise yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmektedir. İzmir Selçuk tren yolculuğu 1 saat 20 dakikadır. Aydın Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir. Nazilli Adnan Menderes Havalimanı arası tren yolculuğu ise yaklaşık 2 saat 50 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

 

Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Nazilli Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın nazilli tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.