Malatya Elazığ Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2018 20:38

 
Malatya > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Malatya 06:45
Battalgazi 06:59
Fırat 07:11
Km.282+200 07:17
Km.286+500 07:24
Kuşsarayı 07:32
Pınarlı 07:45
Baskil 08:02
Şefkat 08:15
Karaali 08:20
Yolçatı 08:33
Elazığ 08:51
Elazığ > Malatya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Elazığ 18:10
Yolçatı 18:29
Karaali 18:42
Şefkat 18:47
Baskil 19:00
Pınarlı 19:17
Km. 294+371 19:29
Kuşsarayı 19:31
Km.286+500 19:39
Km.282+200 19:48
Fırat 19:56
Battalgazi 20:08
Malatya 20:21

Malatya - Elazığ Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Malatya > Elazığ > Malatya arasında her gün işlerler. Malatya > Battalgazi > Fırat > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Karaali > Yolçatı > Elazığ güzergahlarında hizmet vermektedir. Malatya Elazığ tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Malatya Elazığ tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MALATYA İSTASYONU:
Tel: 0422 212 40 40 (07.00 - 04.00) 21 Saat Açık

ELAZIĞ İSTASYONU:
Tel: 0424 212 18 67 (05.00 - 18.00)

 

Tren Bileti Fiyatları: Malatya > Elazığ Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

elazığ malatya tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.