Malatya - Elazığ - Malatya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak, 2022 16:18

 
Malatya > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Malatya 03:32 16:45
Battalgazi 03:47 17:00
Fırat 04:01 17:14
Km.282+200 X 17:21
Km.286+500 04:14 17:29
Kuşsarayı 04:26 17:40
Pınarlı 04:43 17:55
Baskil 05:07 18:15
Şefkat 05:27 18:32
Karaali X 18:37
Yolçatı 05:53 18:50
Elazığ 06:34 19:11
Fırat Ekspresi (Malatya - Elazığ) Tren Saatleri >
Vangölü Ekspresi (Malatya - Elazığ) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Elazığ > Malatya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Elazığ 08:30 15:45
Yolçatı 08:59 16:25
Karaali 09:14 X
Şefkat 09:21 16:48
Baskil 09:35 17:04
Pınarlı 09:52 17:22
Km. 294+371 10:06 17:36
Kuşsarayı 10:09 17:39
Km.286+500 10:17 17:47
Km.282+200 10:25 X
Fırat 10:33 17:59
Battalgazi 10:47 18:14
Malatya 11:02 18:57
Fırat Ekspresi (Elazığ - Malatya) Tren Saatleri >
Vangölü Ekspresi (Elazığ - Malatya) Tren Saatleri >

Malatya - Elazığ Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler Malatya > Elazığ > Malatya arasında her gün işlerler. Malatya > Battalgazi > Fırat > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Karaali > Yolçatı > Elazığ güzergahlarında hizmet vermektedir. Malatya Elazığ tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Malatya Elazığ tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MALATYA İSTASYONU:
Tel: 0422 212 40 40 (07.00 - 04.00) 21 Saat Açık

ELAZIĞ İSTASYONU:
Tel: 0424 212 18 67 (05.00 - 18.00)

Malatya - Elazığ Tren Bileti Fiyatları:

Malatya > Elazığ Bölgesel Tren tam bilet fiyatı 24,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Elazığ Malatya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

elazığ malatya tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.