Mersin İslahiye Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:22

 
Mersin > Islahiye Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Mersin 17:30
Tırmıl 17:40
Karacailyas 17:45
Taşkent 17:53
Huzurkent 18:00
Tarsus 18:08
Yenice 18:26
Şehitlik 18:42
Şakirpaşa 18:48
Adana 18:54
Kiremithane 19:00
İncirlik 19:07
Yakapınar 19:19
Ceyhan 19:38
Toprakkale 20:02
Osmaniye 20:12
Mamure 20:21
Yarbaşı 20:38
Bahçe 20:55
Bahçeşehir 21:00
Ayran 21:09
Fevzipaşa 21:23
Km.514+900 21:28
Islahiye 21:34
Islahiye > Mersin Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Islahiye 07:25
Km.514+900 07:33
Fevzipaşa 07:40
Ayran 07:53
Bahçeşehir 08:00
Bahçe 08:05
Yarbaşı 08:21
Mamure 08:34
Osmaniye 08:43
Toprakkale 08:54
Ceyhan 09:17
Yakapınar 09:34
İncirlik 09:46
Kiremithane 09:53
Adana 10:00
Şakirpaşa 10:05
Şehitlik 10:11
Yenice 10:29
Tarsus 10:47
Huzurkent 10:55
Taşkent 11:01
Karacailyas 11:08
Tırmıl 11:12
Mersin 11:20

Mersin - Islahiye Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Mersin > Adana > Osmaniye > Islahiye (Gaziantep) arasında her gün işlerler. Mersin, Tırmıl, Karacailyas, Taşkent, Huzurkent, Tarsus, Yenice, Şehitlik, Şakirpaşa, Adana, Kiremithane, İncirlik, Yakapınar, Ceyhan, Günyazı, Toprakkale, Osmaniye, Mamure, Yarbaşı, Bahçe, Bahçeşehir, Ayran, Fevzipaşa, Islahiye güzergahlarında hizmet vermektedir. Mersin Islahiye tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Mersin Islahiye tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

MERSİN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 - Çalışma Saatleri: 05.30 - 21.30

ADANA İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 - Çalışma Saatleri: 05.30-21.30

OSMANİYE İSTASYONU:
Tel: 0328 814 10 49 - Çalışma Saatleri: 07.30-11.00/16.00-20.00

ISLAHİYE İSTASYONU:
Tel: 0342 -

 

Tren Bileti Fiyatları: Mersin > Islahiye Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

mersin ıslahiye tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.