"Erciyes Ekspresi" Kayseri > Adana Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:18

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
ERCİYES EKSPRESİ KAYSERİ: 07:00 ADANA: 12:32 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ADANA: 16:30 KAYSERİ: 22:21
 
Kayseri > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kayseri   07:00
Boğazköprü 07:15 07:17
İncesu(Kayseri) 07:37 07:38
Yeşilhisar 08:03 08:05
Araplı 08:27 08:28
Hüyük 08:40 08:41
Niğde 09:06 09:08
Bor 09:19 09:20
Kemerhisar 09:28 09:29
Bereket 09:35 09:36
Karalar 09:54 09:55
Km.236+620 10:11 10:12
Ulukışla 10:14 10:17
Gümüş 10:27 10:28
Çiftehan 10:42 10:44
Pozantı 10:58 11:00
Belemedik 11:09 11:10
Hacıkırı 11:22 11:23
Karaisalıbucağı 11:32 11:33
Kelebek 11:39 11:40
Durak 11:46 11:47
Km. 345+500 12:01 12:02
Yenice 12:03 12:05
Şehitlik 12:21 12:22
Şakirpaşa 12:27 12:28
Adana 12:32  
Adana > Kayseri Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana   16:30
Şakirpaşa 16:34 16:35
Şehitlik 16:40 16:41
Yenice 16:58 17:00
Durak 17:15 17:16
Kelebek 17:24 17:25
Karaisalı 17:33 17:34
Hacıkırı 17:46 17:47
Belemedik 18:00 18:01
Pozantı 18:10 18:12
Çiftehan 18:27 18:29
Gümüş 18:48 18:50
Ulukışla 19:04 19:07
Karalar 19:25 19:26
Bereket 19:44 19:45
Kemerhisar 19:51 19:52
Bor 20:00 20:01
Niğde 20:12 20:14
Hüyük 20:39 20:40
Araplı 20:52 20:53
Yeşilhisar 21:15 21:17
İncesu(Kayseri) 21:42 21:43
Boğazköprü 22:03 22:05
Kayseri 22:21  

Adana - Kayseri Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

Erciyes Ekspresi Treni , Kayseri > Niğde > Adana arasında her gün işler. Adana Kayseri arası tre yolculuğu yaklaşık 5 saat 30 dakka sürmektedir.

MESAFE : 319 km

KAYSERİ GAR İLETİŞİM:
Tel: 0(352) 231 13 13 - Çalışma Saatleri: 24 Saat Açık

ADANA GAR İLETİŞİM:
Telş: 0(322) 453 31 72 - Çalışma Saatleri: 05.30-21.30


pulman vagon

 

Kayseri - Adana Tren Bileti Fiyatları:

Kayseri > Adana, Adana > Kayseri tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

erciyes ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.