İstanbul - Konya Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran, 2020 12:50

 

08 Haziran 2020 Tarihinden İtibaren Geçerli Konya - İstanbul - Konya Yüksek Hızlı Tren Tarifesi

İstanbul > Konya Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
İstanbul Halkalı (K)  07:10 17:20  
İstanbul Bakırköy (K) 07:26 17:38  
İstanbul Söğütlüçeşme  08:00 18:15  
İstanbul Bostancı (K) 08:09 18:24  
İstanbul Pendik (K) 08:32 18:42  
Gebze (K) 08:53 19:02  
İzmit YHT (K) 09:26 19:35  
Arifiye (K) 09:46 19:55  
Bilecik YHT  (K) 10:27 20:36  
Bozüyük YHT (K) 10:51 21:00  
Eskişehir (K) 11:11 21:20  
Konya YHT (V) 12:53  23:02  
Konya > İstanbul Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Konya YHT (K) 08:00  17:30  
Eskişehir (K) 09:45 19:15  
Bozüyük YHT (K) 10:01 19:31  
Bilecik YHT  (K) 10:23 19:53  
Arifiye (K) 11:05 20:35  
İzmit YHT (K) 11:27 20:57  
Gebze (K) 12:00 21:30  
İstanbul Pendik (K) 12:23 21:51  
İstanbul Bostancı (K) 12:45 22:14  
İstanbul Sögütlüçeşme 12:57 22:27  
İstanbul Bakırköy (K) 13:27 22:57  
İstanbul Halkalı (V)  13:41 23:11  
 

İstanbul - Konya Online Otobüs Bileti

Marmaray Banliyö Treni Saatleri >>

İstanbul > Konya > İstanbul arasında her gün işlerler. İstanbul Konya İstanbul arası hızlı tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 15 dakika sürmektedir.

İstanbul Konya Hızlı Tren Bilet Fiyatları 2020

İstanbul (Halkalı) Konya Yüksek Hızlı Tren bileti 2020 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 114,00 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 165,50 TL dir. İstanbul Konya bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

KONYA-KARAMAN OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN): 
Konya K: - Karaman V: - Tren Bağlantısı

KARAMAN-KONYA OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN):
Karaman K: - Konya V: -
Karaman K: - Konya V: -

KONYA - ANTALYA OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN): 
Konya K: - Antalya V: - Tren Bağlantısı

ANTALYA - KONYA OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN):
Alanya K: - Konya V: -

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

PENDİK GAR İLETİŞİM:

0216 354 01 30 - (06.00-00.30)

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:

0222 225 80 80 (24 SAAT AÇIK)

KONYA GAR İLETİŞİM:

0332 322 36 70 - (06.00-22.00)

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Konya, Konya > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. İstanbul (Halkalı) Konya Yüksek Hızlı Tren standart bilet temel ücreti 114.00 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

istanbul-konya yht saatleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.