İstanbul - Konya Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 18:43

İstanbul > Konya Yüksek Hızlı Tren saatleri, 9 Aralık 2018 Tarihinden itibaren geçerli tarife
 
İstanbul > Konya Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
İstanbul (Pendik) (K) 07:30 12:10 18:25
Gebze (K) 07:47 12:27 18:42
İzmit YHT (K) 08:19 12:59 19:14
Arifiye (K) 08:39 13:19 19:34
Bilecik YHT  (K) 09:20 14:00 20:15
Bozüyük YHT (K) 09:44 14:24 20:39
Eskişehir (K) 10:04 14:44 20:59
Konya YHT (V) 11:46 16:26 22:41
Konya > İstanbul Güzergahı Hızlı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Konya YHT (K) 07:00 12:50 17:40
Eskişehir (K) 08:45 14:35 19:25
Bozüyük YHT (K) 09:01 14:51 19:41
Bilecik YHT  (K) 09:23 15:13 20:03
Arifiye (K) 10:05 15:55 20:45
İzmit YHT (K) 10:27 16:17 21:07
Gebze (K) 10:58 16:48 21:38
İstanbul (Pendik) (V) 11:14 17:04 21:54

İstanbul - Konya Online Otobüs Bileti


İstanbul > Konya > İstanbul arasında her gün işlerler. İstanbul Konya İstanbul arası hızlı tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 15 dakika sürmektedir.

KONYA-KARAMAN OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN): 
Konya K: 17.30 Karaman V: 18.40 Tren Bağlantısı

KARAMAN-KONYA OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN):
Karaman K: - Konya V: -
Karaman K: - Konya V: -

KONYA - ANTALYA OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN): 
Konya K: - Antalya V: - Tren Bağlantısı

ANTALYA - KONYA OTOBÜS SAATLERİ (İSTANBUL YHT İÇİN):
Alanya K: - Konya V: -

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

PENDİK GAR İLETİŞİM:
0216 354 01 30 - (06.00-00.30)

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:
0222 225 80 80 (24 SAAT AÇIK)

KONYA GAR İLETİŞİM:
0332 322 36 70 - (06.00-22.00)

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Konya, Konya > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

istanbul-konya yht saatleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.