İstanbul - Karaman Yüksek Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak, 2022 16:05

8 Ocak 2022 Tarihinden İtibaren Geçerli İstanbul - Karaman - İstanbul Yüksek Hızlı Tren Tarifesi

 
İstanbul > Karaman Güzergahı YHT Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
İstanbul (Söğütlü Ç.) 08:15  
İstanbul (Bostancı) 08:27  
İstanbul (Pendik) 08:49  
Gebze 09:09  
İzmit YHT 09:42  
Arifiye 10:03  
Bilecik YHT 10:41  
Bozüyük YHT 11:05  
Eskişehir 11:25  
Selçuklu YHT 13:12  
Konya 13:26  
Çumra 13:47  
Karaman 14:15  
İstanbul > Karaman > İstanbul arasında her gün işlerler.

Sponsorlu Bağlantılar

 
Karaman > İstanbul Güzergahı YHT Seferleri Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Karaman 15:45  
Çumra 16:15  
Konya 16:45  
Selçuklu YHT 16:52  
Eskişehir 18:38  
Bozüyük YHT 18:54  
Bilecik YHT 19:17  
Arifiye 19:54  
İzmit YHT 20:17  
Gebze 20:49  
İstanbul (Pendik) 21:12  
İstanbul (Bostancı) 21:33  
İstanbul(Söğütlü Ç.) 21:43  
Karaman > İstanbul > Karaman arasında her gün işlerler.

Yüksek Hızlı Trenlere Bağlantılı Otobüs Saatleri

Konya-Karaman Otobüs Saatleri (İstanbul-Konya YHT İçin):
Konya K: 13:45 - Karaman V: 15:15

Karaman-Konya Otobüs Saatleri (Konya-İstanbul YHT İçin):
Karaman K: 15:40 - Konya V: 17:10

Konya-Antalya-Alanya Otobüs Saatleri (İstanbul-Konya YHT İçin):
Konya K: 13.25 - Antalya V: 18.35

Alanya-Antalya-Konya Otobüs Saatleri (Konya-İstanbul YHT İçin):
Antalya K: 23.59 - Konya V: 05.15
Alanya K: 08.00 - Konya V: 12.40
Alanya K: 12.00 - Konya V: 16.35

Antalya ve Alanya kombine biletleri Özkaymak Antalya bilet satış gişelerinde satılmaktadır

İstanbul Karaman Ankara arası yüksek hızlı tren yolculuğu yaklaşık 7 saat sürmektedir.

İstanbul Karaman Hızlı Tren Bilet Fiyatları 2022

İstanbul Karaman Yüksek Hızlı Tren bileti 2022 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 143,50 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 215,50 TL'dir. İstanbul Karaman bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI

ANKARA GAR İLETİŞİM:

0 (312) 311 06 20
0 (312) 310 65 15
0 (312) 311 49 94

KONYA GAR İLETİŞİM:

0 (332) 322 36 70 - (06.00-22.00)

İstanbul Karaman Yüksek Hızlı Tren Bileti Fiyatları:

İstanbul > Karaman, Karaman > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. İstanbul Karaman YHT standart bilet temel ücreti 143,50 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ankara-konya yht saatleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.