"17 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 19:14

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 14:00 Bandırma:    20:38 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 16:00 İzmir Basmane: 22:39
 
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   14:00
Çiğli 14:29 14:30
Menemen 14:46 14:48
Ayvacık 15:01 15:02
Muradiye 15:13 15:14
Manisa 15:22 15:26
Saruhanlı 15:44 15:45
Kapaklı 16:09 16:10
Akhisar 16:17 16:21
Kırkağaç 16:49 16:50
Soma 17:01 17:05
Savaştepe 17:31 17:35
Soğucak 17:56 17:58
Çukurhüseyin 18:14 18:18
Balıkesir 18:38 18:42
Yeniköy 19:07 19:08
Susurluk 19:34 19:36
Aksakal 20:02 20:03
Kuşcenneti 20:27 20:28
Bandırma Gar 20:33 20:34
Bandırma Şehir 20:38  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir   16:00
Kuşcenneti 16:10 16:11
Aksakal 16:33 16:34
Susurluk 16:59 17:00
Yeniköy 17:26 17:27
Balıkesir 17:53 17:56
Gökköy (Balıkesir) 18:08 18:09
Çukurhüseyin 18:17 18:20
Soğucak 18:36 18:39
Savaştepe 19:00 19:01
Soma 19:27 19:29
Kırkağaç 19:39 19:40
Bakır 19:49 19:52
Akhisar 20:11 20:21
Kapaklı 20:28 20:29
Saruhanlı 20:53 20:54
Manisa 21:12 21:17
Muradiye 21:25 21:30
Menemen 21:52 21:54
Çiğli 22:10 22:11
İzmir (Basmane) 22:39  

İzmir - Manisa Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

TREN BİLGİSİ:

17 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler. İzmir Bandırma arası tren yolculuğu yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

SÜRE : 6 Saat 30 dakika

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:
((266) 241 03 00 /Dahili: 2 - (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA GAR İLETİŞİM:
(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

17 eylul ekspresi

 

İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi 444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

17 eylül ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.