"17 Eylül Ekspresi" İzmir > Soma Tren Saatleri


Güncelleme: 10.10.2017 12:11

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 06:50 Soma:    10:23 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Soma: 16:15 İzmir Basmane: 19:48
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   06:50
Çiğli 07:20 07:21
Menemen 07:35 07:38
Emiralem 07:46 07:47
Ayvacık 07:55 07:57
Muradiye 08:09 08:12
Horozköy 08:19 08:20
Manisa 08:24 08:35
Karaağaçlı 08:46 08:47
Saruhanlı 08:55 09:13
Hacırahmanlı 09:17 09:18
İshakçelebi 09:21 09:22
Kayışlar 09:34 09:35
Kapaklı 09:40 09:42
Akhisar 09:52 09:55
Sünnetçiler 10:06 10:07
Çobanhasan 10:12 10:13
Bakır 10:18 10:19
Kırkağaç 10:29 10:31
Soma 10:43  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Soma   16:15
Kırkağaç 16:27 16:28
Bakır 16:38 16:40
Çobanhasan 16:45 16:46
Sünnetçiler 16:50 16:51
Akhisar 17:02 17:06
Kapaklı 17:16 17:17
Kayışlar 17:22 17:23
İshakçelebi 17:35 17:36
Hacırahmanlı 17:39 17:40
Saruhanlı 17:44 17:46
Karaağaçlı 17:53 17:54
Manisa 18:03 18:06
Horozköy 18:11 18:12
Muradiye 18:18 18:19
Ayvacık 18:31 18:33
Emiralem 18:41 18:43
Menemen 18:50 18:52
Çiğli 19:07 19:08
İzmir (Basmane) 19:34  

İzmir - Manisa Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

17 Eylül Ekspresi, İzmir > Soma arasında her gün işler.

SÜRE : 3 Saat 30 dakika

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

SOMA:
(236) 613 21 47 - (05.30 - 21.00)


İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.