"17 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:30

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 13:55 Bandırma:    19:26 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 16:00 İzmir Basmane: 22:09
 
 İzmir > BandırmaGüzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   13:55
Çiğli 14:21 14:22
Menemen 14:35 14:36
Muradiye 15:01 15:02
Manisa 15:11 15:13
Saruhanlı 15:28 15:29
Akhisar 15:53 15:55
Kırkağaç 16:17 16:19
Soma 16:28 16:30
Savaştepe 16:51 16:52
Soğucak 17:11 17:12
Çukurhüseyin 17:28 17:29
Balıkesir 17:44 17:47
Yeniköy 18:09 18:10
Susurluk 18:32 18:33
Aksakal 18:55 18:56
Kuşcenneti 19:15 19:16
Bandırma Gar 19:21 19:22
Bandırma Şehir 19:26  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir   16:00
Bandırma Gar 16:04 16:05
Kuşcenneti 16:12 16:13
Aksakal 16:31 16:32
Susurluk 16:58 16:59
Balıkesir 17:46 17:51
Soğucak 18:24 18:25
Savaştepe 18:47 18:48
Soma 19:10 19:12
Kırkağaç 19:21 19:22
Akhisar 19:46 19:48
Kapaklı 19:55 20:00
Saruhanlı 20:19 20:22
Manisa 20:40 20:42
Muradiye 20:52 20:53
Ayvacık 21:05 21:10
Menemen 21:26 21:27
Çiğli 21:39 21:40
İzmir (Basmane) 22:09  
 

İzmir - Bandırma Online Otobüs Bileti

17 EYLÜL EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

17 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler. İzmir Bandırma arası tren yolculuğu yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

SÜRE : 6 Saat 30 dakika

İzmir Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

17 Eylül Ekspresi, Bandırma - İzmir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 29.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Bandırma - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:

((266) 241 03 00 /Dahili: 2 - (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA GAR İLETİŞİM:

(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

17 eylul ekspresi

 

İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi 444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

17 eylül ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.