"6 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:31

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
6 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 08:50 Bandırma: 14:26 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 08:00 İzmir Basmane: 13:44
 
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   08:50
Çiğli 09:15 09:16
Menemen 09:30 09:32
Emiralem 09:39 09:41
Muradiye 10:00 10:01
Manisa 10:10 10:13
Saruhanlı 10:29 10:30
Akhisar 10:54 10:56
Kırkağaç 11:18 11:21
Soma 11:30 11:33
Savaştepe 11:54 11:55
Soğucak 12:15 12:16
Balıkesir 12:45 12:48
Yeniköy 13:10 13:11
Susurluk 13:33 13:34
Aksakal 13:56 13:57
Kuşcenneti 14:15 14:16
Bandırma Gar 14:21 14:22
Bandırma Şehir 14:26  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir   08:00
Bandırma Gar 08:05 08:06
Kuşcenneti 08:12 08:13
Aksakal 08:33 08:34
Susurluk 09:00 09:01
Yeniköy 09:25 09:26
Balıkesir 09:48 09:53
Soğucak 10:24 10:27
Savaştepe 10:46 10:47
Soma 11:08 11:10
Kırkağaç 11:19 11:20
Akhisar 11:43 11:45
Saruhanlı 12:08 12:09
Manisa 12:25 12:28
Muradiye 12:37 12:38
Menemen 13:02 13:04
Çiğli 13:18 13:19
İzmir (Basmane) 13:44  
 

İzmir - Bandırma Online Otobüs Bileti

6 EYLÜL EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

6 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 6 Saat

İzmir Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

6 Eylül Ekspresi, Bandırma - İzmir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 29.00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Bandırma - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA GAR İLETİŞİM:

(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:

(266) 241 03 00 /Dahili: 2 - (24 SAAT AÇIK)

6 yl ekspresi

 

İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

6 eylül ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.