"6 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 3 Nisan, 2022 21:33

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
6 EYLÜL EKSPRESİ İzmir (Basmane): 09:15 Bandırma: 15:13 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: - İzmir (Basmane): -
 
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   09:15
Çiğli 09:43 09:44
Menemen 10:01 10:05
Emiralem 10:13 10:15
Muradiye 10:33 10:39
Manisa 10:48 10:53
Karaağaçlı 11:04 11:05
Saruhanlı 11:10 11:12
Akhisar 11:34 11:36
Süleymanlı 11:42 11:44
Kırkağaç 12:01 12:02
Soma 12:11 12:15
Savaştepe 12:37 12:38
Soğucak 12:57 12:58
Gökköy (Balıkesir) 13:20 13:21
Balıkesir 13:29 13:34
Yeniköy 13:56 13:57
Susurluk 14:19 14:21
Aksakal 14:42 14:43
Kuşcenneti 15:02 15:03
Bandırma Şehir 15:13  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir    
Bandırma Gar    
Kuşcenneti    
Aksakal    
Susurluk    
Yeniköy    
Balıkesir    
Soğucak    
Savaştepe    
Soma    
Kırkağaç    
Akhisar    
Saruhanlı    
Manisa    
Muradiye    
Menemen    
Çiğli    
İzmir (Basmane)    

6 EYLÜL EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

6 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 6 Saat

İzmir Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

6 Eylül Ekspresi, Bandırma - İzmir arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 48,00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Bandırma - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA GAR İLETİŞİM:

(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:

(266) 241 03 00 /Dahili: 2 - (24 SAAT AÇIK)

6 yl ekspresi

6 Eylül Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma treni tam bilet fiyatı 48,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli 6 Eylül Ekspresi Tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

6 eylül ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.