Ankara - Sincan - Polatlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:06

 
Ankara > Sincan > Polatlı Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Ankara Gar x 12:00 18:05
Sincan 05:45 12:17 18:22
Sazpınarı 05:48 12:20 18:25
Türkobası 06:03 12:35 18:40
Malıköy 06:08 12:40 18:45
Temelli 06:14 12:46 18:51
Poyraz 06:19 12:51 18:56
Yenidoğan 06:23 12:55 19:00
Polatlı 06:35 13:07 19:12
Polatlı > Sincan > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1. Tren 2. Tren 3. Tren
Polatlı 07:00 13:30 19:20
Yenidoğan 07:13 13:43 19:33
Poyraz 07:17 13:47 19:37
Temelli 07:22 13:52 19:44
Malıköy 07:28 13:58 19:50
Türkobası 07:33 14:03 19:55
Sazpınarı 07:48 14:18 20:10
Sincan 07:51 14:21 20:13
Ankara Gar 08:08 14:38 20:30

Ankara - Polatlı Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Bu trenler Ankara > Sincan > Polatlı arasında her gün işlerler. Ankara > Sincan > Sazpınarı > Türkobası > Malıköy > Temelli > Poyraz > Yenidoğan > Polatlı tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Ankara Polatlı arasında tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir. Sincan > Polatlı, Polatlı > Sincan tren seferleri, tren saatleri bilgileri.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonu gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

ANKARA GAR:
0312 309 05 15 /336 Danışma - (05.30 - 22.00)

SİNCAN GAR:
0312 270 21 69 - (06.00 - 22.30)

POLATLI GAR:
0312 620 84 41 - (06.00 - 22.00)

 

Tren Bileti Fiyatları: Ankara > Polatlı Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ankara sincan polatlı tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.