İstanbul (Pendik) - Ankara Yüksek Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan, 2019 15:50

 
Ankara > İstanbul Güzergahı Yüksek Hızlı Tren Saatleri
İstasyonlar Ankara İstanbul Hattı Hızlı Trenleri
1 2 3 4 5 6 7 8
ANKARA 06:00 08:10 10:10 12:05 13:50 16:25 17:40 19:10
Eryaman 06:18 08:28 10:28 12:23 14:08 16:43 17:58 19:28
Polatlı 06:41 - 10:51 - 14:31 - 18:21 -
ESKİŞEHİR 07:31 09:40 11:41 13:33 15:21 17:56 19:11 20:38
Bozüyük 07:47 - 11:57 - 15:37 - 19:27 -
BİLECİK 08:09 - 12:19 - 15:59 - 19:49 -
Arifiye 08:51 - 13:01 - 16:41 - 20:31 21:53
İZMİT 09:13 11:17 13:23 15:09 17:03 19:33 20:53 22:15
Gebze 09:44 - 13:54 - 17:34 - 21:24 22:46
Pendik 10:02 12:05 14:12 15:57 17:52 20:21 21:42 23:04
Bostancı 10:18 12:21 14:28 16:13 18:08 20:37 21:58 23:20
Söğütlüçeşme 10:30 12:28 14:35 16:20 18:15 20:49 22:05 23:27
Bakırköy 10:58         21:17    
Halkalı 11:12         21:31    
 
İstanbul > Ankara Güzergahı Yüksek Hızlı Tren Saatleri
İstasyonlar İstanbul Ankara Hattı Hızlı Trenleri
1 2 3 4 5 6 7 8
Halkalı 06:15     11:50        
Bakırköy 06:30     12:05        
Söğütlüçeşme 07:02 08:50 10:40 12:37 13:40 15:40 17:40 19:15
Bostancı 07:11 08:59 10:49 12:46 13:49 15:48 17:49 19:24
Pendik 07:28 09:16 11:11 13:03 14:11 16:11 18:12 19:41
Gebze 07:45 09:33 11:28 13:20 14:28 16:28 18:29 19:58
İZMİT 08:17 10:0 12:00 13:52 15:00 17:00 19:01 20:30
Arifiye 08:37 - 12:20 - 15:20 - 19:21 20:50
BİLECİK 09:18 - 13:01 - 16:01 18:00 20:02 -
Bozüyük 09:42 - 13:25 - 16:25 - 20:26 -
ESKİŞEHİR 10:02 11:44 13:45 15:31 16:45 18:42 20:46 22:10
Polatlı 10:50 - 14:33 - 17:33 - 21:34 -
Eryaman 11:15 12:54 14:58 16:41 17:58 19:52 21:59 23:20
ANKARA 11:31 13:10 15:14 16:57 18:14 20:8 22:15 23:36

İstanbul - Ankara Online Ucuz Otobüs Bileti Al

Neredennereye.com

 
ankara-istanbul yht saatleri

İstanbul Pendik Yüksek Hızlı Tren Garına İETT İle Ulaşım:

222 PENDİK - KADIKÖY
16 PENDİK - KADIKÖY
16A PENDİK - ÜSKÜDAR
16D PENDİK - KADIKÖY
17 PENDİK - KADIKÖY
251 PENDİK - ŞİŞLİ
133T TUZLA - BOSTANCI
KM-20 PENDİK YHT - KARTAL METRO
17B GEBZE KARTAL METRO
Hat saatleri için lütfen tıklayınız. >>

Ankara İstanbul Hızlı Tren Kaç Saat? Ankara > İstanbul > Ankara arasında çalışan yüksek hızlı trenlerin ekspres olanların yolculuk süresi yaklaşık 3 saat 58 dakika, ekspres olmayanlar ise yaklaşık 3 saat 50 dakika ile 4 saat 03 dakika sürmektedir.

Ankara - İstanbul Yüksek Hızlı Tren Durakları:

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Ankara, Ankara > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve YHT online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren temel ücreti 71.00 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.