Nazilli - Aydın Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan, 2022 22:24

 
Nazilli > Aydın Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren
Nazilli 05:42 07:07 08:04 09:52 12:21
İsabeyli x 07:13 08:10 x 12:27
Atça 05:53 07:19 08:16 10:03 12:33
Sultanhisar 05:59 07:25 08:22 10:11 12:39
Karaali x x 08:26 x 12:43
Köşk 06:09 07:35 08:34 10:21 12:51
Umurlu 06:18 07:46 08:43 10:30 13:00
Aydın 06:31 07:59 08:57 10:43 13:14
Aydın - Nazilli Tren Saatleri >
Göller Ekspresi (Nazilli - Aydın) Tren Saatleri >
Nazilli > Aydın Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
6. Tren 7. Tren 8. Tren 9. Tren
Nazilli 14:09 17:15 17:55 19:39
İsabeyli 14:15 17:21 18:01 19:45
Atça 14:21 17:27 18:09 19:52
Sultanhisar 14:27 17:38 18:15 20:01
Karaali 14:31 17:42 x x
Köşk 14:39 17:52 18:25 20:11
Umurlu 14:48 18:02 18:34 20:20
Aydın 15:01 18:18 18:47 20:33
Aydın - Nazilli Tren Saatleri >
Göller Ekspresi (Nazilli - Aydın) Tren Saatleri >
 
nazilli aydın tren saatleri

Nazilli - Aydın Bölgesel Treni Hakkında

Nazilli Aydın Bölgesel Treni güzergahı; Nazilli, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın duraklarında her gün hizmet vermektedir. Nazilli Aydın tren yolculuğu yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Nazilli - Denizli Tren Seferleri >

Aydın - İzmir Tren Seferleri >

Nazilli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Aydın - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Nazilli Aydın Tren Bileti Fiyatları:

Nazilli > Aydın Bölgesel treni tam bilet fiyatı 13 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Nazilli Aydın tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.