Nazilli - Denizli Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak, 2022 16:02

 
Nazilli > Denizli Güzergahı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren
Nazilli 08:31 10:31 14:11 16:00 18:23 20:18
Kuyucak 08:42 10:42 14:22 16:12 18:34 20:29
Pamukören 08:49 10:49 14:29 16:20 18:41 20:36
Horsunlu 08:54 10:54 14:34 16:26 18:46 20:41
Buharkent 09:16 11:06 14:46 16:39 19:01 20:53
Sarayköy 09:30 11:21 15:01 17:01 19:15 21:07
Goncalı 09:47 11:38 15:18 17:18 19:32 21:24
Denizli 09:58 11:49 15:29 17:29 19:43 21:35
Göller Ekspresi (Nazilli - Denizli) Tren Saatleri >
Denizli - Nazilli Tren Saatleri >
Nazilli Denizli tren saatleri

Nazilli - Denizli Bölgesel Treni Hakkında

Nazilli Denizli Bölgesel Treni güzergahı; Nazilli, Kuyucak, Pamukören, Horsunlu, Buharkent, Sarayköy, Goncalı, Denizli duraklarında her gün hizmet vermektedir. Nazilli Denizli tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Nazilli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Denizli - Adnanmenderes Havaalanı Tren Seferleri >

Denizli - İzmir Tren Seferleri >

Nazilli Aydın Tren Saatleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 - (06.00 - 18.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Nazilli Denizli Tren Bileti Fiyatları:

Nazilli > Denizli Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 16,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Nazilli Denizli tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.