Nazilli - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak, 2024 13:47

 
Nazilli > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Göller Ekspresi
125 TL
Denizli İzmir
125 TL
Denizli İzmir
125 TL
Denizli İzmir
125 TL
Denizli İzmir
125 TL
Nazilli 03:25 05:42 07:07 10:06 11:36
İsabeyli 05:48 07:13 10:12 11:42
Atça 03:37 05:54 07:19 10:18 11:49
Sultanhisar 03:44 06:00 07:25 10:25 11:55
Karaali 07:29 11:59
Köşk 03:55 06:10 07:37 10:36 12:08
Umurlu 04:05 06:19 07:47 10:46 12:18
Aydın 04:21 06:32 08:00 11:03 12:31
İncirliova 04:32 06:43 08:10 11:13 12:42
Germencik 04:43 06:54 08:20 11:24 12:53
Ortaklar 04:54 07:08 08:30 11:35 13:04
Çamlık 05:13 07:27 08:48 11:54 13:23
Selçuk 05:30 07:42 09:01 12:09 13:37
Sağlık 08:02 09:21 12:28 13:57
Tepeköy 06:00 08:11 09:36 12:36 14:07
Torbalı 06:05 08:16 09:40 12:40 14:14
Pancar 08:26 09:51 12:50 14:26
Menderes 08:41 10:05 13:05 14:41
Adnan Menderes Havaalanı 06:33 08:45 10:09 13:09 14:45
Gaziemir 06:39 08:51 10:15 13:15 14:51
İzmir Basmane 06:58 09:10 10:34 13:34 15:10
< İzmir - Nazilli Tren Saatleri
 
Nazilli > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Denizli İzmir
125 TL
Güller Ekspresi
125 TL
Denizli İzmir
125 TL
Denizli İzmir
125 TL
Nazilli 13:46 16:01 17:47 19:46
İsabeyli 13:52 17:53 19:52
Atça 13:59 16:14 18:00 20:00
Sultanhisar 14:06 16:21 18:10 20:06
Karaali
Köşk 14:16 16:33 18:20 20:16
Umurlu 14:26 16:42 18:29 20:25
Aydın 14:40 16:54 18:42 20:38
İncirliova 14:51 17:05 18:52 20:49
Germencik 15:02 17:17 19:03 21:01
Ortaklar 15:16 17:33 19:13 21:15
Çamlık 15:35 17:52 19:31 21:36
Selçuk 15:50 18:09 19:44 21:52
Sağlık 16:12 18:28 20:03 22:13
Tepeköy 16:24 18:36 20:11 22:24
Torbalı 16:28 18:40 20:15 22:28
Pancar 16:39 20:25 22:39
Menderes 16:54 19:05 20:41 22:54
Adnan Menderes Havaalanı 16:58 19:09 20:45 22:58
Gaziemir 17:03 19:15 20:51 23:04
İzmir Basmane 17:22 19:34 21:10 23:22
< İzmir - Nazilli Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Nazilli - İzmir Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Nazilli > Aydın > İzmir arasında her gün işlerler. Nazilli İzmir tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Nazilli İzmir Treni Durakları; Nazilli Gar, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Sağlık, Tepeköy, Torbalı, Pancar, Menderes, Adnanmenderes Havaalanı, Gaziemir, İzmir (Basmane) Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

Nazilli İzmir Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Nazilli İzmir tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 25 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Nazilli İzmir Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE TREN İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK TREN İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

AYDIN TREN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ TREN İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Nazilli İzmir Tren Bileti Fiyatları:

Nazilli > İzmir Bölgesel Tren bilet fiyatı 125 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Nazilli İzmir Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın nazilli tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.