Nazilli - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz, 2023 9:36

 
Nazilli > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Nazilli 05:42 07:10 10:06 11:36 13:47 17:51 19:41
İsabeyli x 07:16 x 11:42 13:53 17:57 19:47
Atça 05:53 07:22 10:18 11:49 14:00 18:04 19:54
Sultanhisar 05:59 07:28 10:25 11:56 14:07 18:14 20:01
Karaali x x x 12:00 14:11 x x
Köşk 06:10 07:38 10:36 12:09 14:20 18:24 20:12
Umurlu 06:19 07:47 10:46 12:19 14:30 18:33 20:22
Aydın 06:32 08:00 11:03 12:32 14:43 18:45 20:37
İncirliova 06:43 08:10 11:13 12:43 14:54 18:55 20:48
Germencik 06:54 08:20 11:24 12:54 15:05 19:05 20:59
Ortaklar 07:11 08:30 11:35 13:05 15:17 19:15 21:10
Çamlık 07:32 08:48 11:54 13:24 15:36 19:33 21:34
Selçuk 07:49 09:01 12:09 13:38 15:50 19:46 21:47
Tepeköy 08:24 09:36 12:36 14:07 16:23 20:19 22:14
Torbalı 08:30 09:41 12:40 14:15 16:28 20:29 22:18
Pancar 08:39 09:50 12:49 14:26 16:39 20:38 22:27
Menderes 08:53 10:05 13:04 14:42 16:54 20:53 22:39
Adnanmenderes Havaalanı 08:58 10:10 13:09 14:47 16:59 20:58 22:44
Gaziemir 09:03 10:15 13:14 14:52 17:04 21:03 22:49
İzmir (Basmane) 09:22 10:33 13:33 15:10 17:22 21:22 23:02
Göller Ekspresi (Nazilli - İzmir) Tren Saatleri >
< İzmir - Nazilli Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Nazilli - İzmir Güzergahı Bölgesel Treni

Bu trenler Nazilli > Aydın > İzmir arasında her gün işlerler. Nazilli İzmir tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Nazilli İzmir Treni Durakları; Nazilli Gar, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Sağlık, Tepeköy, Torbalı, Pancar, Menderes, Adnanmenderes Havaalanı, Gaziemir, İzmir (Basmane) Gar güzergahlarında hizmet vermektedir.

Nazilli İzmir Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Nazilli İzmir tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 25 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Nazilli İzmir Treni, bilet satışı yapılan tren istasyonları, bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 - (06.00 - 21.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 - (07.00 - 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 - (06.30 - 20.30)

Nazilli İzmir Tren Bileti Fiyatları:

Nazilli > İzmir Bölgesel Tren bilet fiyatı 87 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Nazilli İzmir Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. TCDD Bölgesel Tren Seferlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir aydın nazilli tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.