İzmir - Ödemiş - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 1 Mayıs, 2022 14:34

İzmir (Basmane) > Ödemiş Tren Seferleri Saatleri

 

Bilgi: 7. Tren Cuma, Cumartesi ve Pazar günü çalışır.

İstasyon İzmir Ödemiş Hattı Trenleri
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
İzmir (Basmane) 06:30 09:00 12:00 15:30 17:00 20:40 22:05
Gaziemir 06:51 09:14 12:17 15:52 17:18 21:03 22:27
Adnanmenderes Havaalanı 06:56 09:19 12:22 15:58 17:23 21:09 22:32
Menderes 07:01 09:24 12:28 16:05 17:28 21:15 x
Pancar 07:13 09:36 x x 17:40 21:28 x
Torbalı 07:24 09:46 12:50 16:36 17:50 21:39 22:56
Gürgür x x 12:58 x 17:58 x x
Taşkesik 07:35 x 13:02 x 18:02 21:50 x
Arıkbaşı 07:41 10:01 13:08 16:51 18:08 21:56 23:11
Karpuzlu 07:48 10:08 13:15 16:58 18:15 22:03 23:18
Elifli 07:52 x 13:19 x 18:19 x x
Furunlu 07:55 10:14 13:22 17:04 18:22 x x
Bayındır 08:01 10:20 13:28 17:12 18:28 22:12 23:27
Bayındır MYO 08:06 10:25 x 17:17 x x x
Yakaköy 08:09 x 13:34 x 18:34 x x
Çatal 08:16 10:32 13:40 17:24 18:40 22:22 23:37
Pınarlı Durağı 08:20 x x 17:28 18:44 x x
Derebaşı 08:25 x 13:48 x 18:49 x x
Doyranlı 08:29 x 13:52 x 18:53 x x
İlkkurşun 08:35 10:48 13:58 17:41 18:59 22:38 23:53
Ödemiş Gar 08:46 10:59 14:09 17:52 19:10 22:49 00:04
Ödemiş Şehir 08:51 11:04 14:14 17:57 19:15 22:54 00:09

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ödemiş > İzmir (Basmane) Tren Seferleri Saatleri

Bilgi: 7. Tren Cuma, Cumartesi ve Pazar günü çalışır.

İstasyon Ödemiş İzmir Hattı Trenleri
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Ödemiş Şehir 05:20 07:10 09:35 11:30 15:00 18:05 19:50
Ödemiş Gar 05:24 07:14 09:39 11:34 15:04 18:09 19:54
Beytiköy 05:29 x x x x 18:14 x
İlkkurşun 05:36 07:25 09:50 11:45 15:15 18:21 20:05
Doyranlı 05:42 x x 11:51 x 18:27 x
Derebaşı 05:46 x x 11:55 x 18:31 x
Pınarlı Durağı 05:51 07:38 10:03 x x 18:36 x
Çatal 05:56 07:44 10:08 12:04 15:32 18:42 20:22
Yakaköy 06:01 07:49 x 12:09 x 18:47 x
Bayındır MYO 06:04 07:52 10:15 x 15:39 18:50 x
Bayındır 06:09 08:00 10:21 12:14 15:45 18:57 20:32
Furunlu 06:14 08:05 10:26 12:19 15:50 19:02 x
Elifli 06:17 08:08 x 12:22 x 19:05 x
Karpuzlu 06:21 08:12 10:32 12:26 15:56 19:09 20:41
Arıkbaşı 06:28 08:19 10:39 12:33 16:03 19:16 20:48
Taşkesik 06:34 08:25 x 12:39 x 19:22 x
Gürgür 06:38 x x x x 19:26 x
Torbalı 06:50 08:37 10:54 12:51 16:18 19:39 21:04
Pancar 07:01 08:48 x x 16:27 19:49 x
Menderes 07:15 09:03 11:16 13:17 16:39 20:04 x
Adnanmenderes Havaalanı 07:20 09:09 11:22 13:22 16:44 20:09 21:32
Gaziemir 07:25 09:14 11:28 13:27 16:49 20:16 21:38
İzmir (Basmane) 07:44 09:33 11:45 13:45 17:09 20:33 21:57
izmir ödemiş tren saatleri

İzmir Ödemiş Bölgesel Treni Hakkında

Bu trenler İzmir > Ödemiş > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Ödemiş Bölgesel Trenleri; İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik, Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Yakaköy, Çatal, Pınarlı Durağı, Derebaşı, Doyranlı, İlkkurşun, Ödemiş güzergahlarında hizmet vermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ödemiş tren seferleri, tren saatleri

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

BAYINDIR İSTASYONU:
Tel: 0232 581 30 56 - (05.45 - 20.45)

TORBALI İSTASYONU:
Tel: 0232 856 16 30 - (06.00 - 21.30)

ÖDEMİŞ İSTASYONU (ŞEHİR):
Tel: 0232 545 14 98 - (04.45 - 18.00)

İzmir Ödemiş Tren Bilet Fiyatları:

İzmir Ödemiş Treni tam bilet fiyatı 28 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Basmane Ödemiş tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.