İzmir - Ödemiş - İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık, 2018 20:10

İzmir (Basmane) > Ödemiş Tren Saatleri

 
İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
İzmir (Basmane) 06:20 09:20 12:30 15:05 17:05 20:30 22:05
Gaziemir 06:39 09:39 12:49 15:25 17:25 20:49 22:25
A.Menderes Havaalanı 06:44 09:44 12:54 15:31 17:31 20:54 22:30
Menderes 06:48 09:48 12:58 15:36 17:36 20:58 22:34
Pancar 07:02 10:02 13:12 15:50 17:51 21:12 22:48
Torbalı 07:14 10:15 13:24 16:05 18:03 21:24 23:00
Gürgür x x 13:32 x 18:11 x x
Taşkesik 07:23 x 13:35 x 18:14 21:33 x
Arıkbaşı 07:29 10:29 13:41 16:19 18:20 21:39 23:14
Karpuzlu 07:35 10:35 13:47 16:25 18:26 21:45 23:20
Elifli 07:38 x 13:50 x 18:29 x x
Furunlu 07:41 x 13:53 16:30 18:32 x x
Bayındır 07:46 10:43 13:58 16:35 18:40 21:53 23:28
Bayındır MYO 07:50 10:47 x 16:39 x x x
Yakaköy 07:53 x 14:04 x 18:46 x x
Çatal 07:57 10:52 14:08 16:48 18:50 22:01 23:36
Pınarlı Durağı 08:01 x 14:12 x 18:54 x x
Derebaşı 08:06 x 14:17 x 18:59 x x
Doyranlı 08:10 x 14:21 x 19:03 x x
İlkkurşun 08:15 11:05 14:26 17:01 19:08 22:14 23:49
Ödemiş Gar 08:23 11:13 14:34 17:09 19:16 22:22 23:57
Ödemiş Şehir 08:28 11:18 14:39 17:14 19:21 22:27 00:02

Not: Son sırada yer alan 7. Tren sadece hafta sonunda çalışmaktadır.

 

Ödemiş > İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Ödemiş Şehir 05:20 07:05 08:45 12:00 14:50 17:55 19:50
Ödemiş Gar 05:24 07:09 08:49 12:04 14:54 17:59 19:54
Beytiköy 05:29 x x x x 18:04 x
İlkkurşun 05:35 07:18 08:58 12:13 15:04 18:10 20:04
Doyranlı 05:40 x x 12:18 x 18:15 x
Derebaşı 05:44 x x 12:22 x 18:19 x
Pınarlı Durağı 05:49 07:29 x 12:27 x 18:24 x
Çatal 05:53 07:33 09:11 12:31 15:24 18:28 20:17
Yakaköy 05:58 x x 12:36 x 18:33 x
Bayındır MYO 06:01 07:40 09:17 x 15:30 18:36 20:23
Bayındır 06:05 07:47 09:21 12:41 15:34 18:41 20:30
Furunlu 06:10 07:52 09:26 12:46 15:39 18:46 20:35
Elifli 06:13 07:55 x 12:49 x 18:49 x
Karpuzlu 06:16 07:58 09:31 12:52 15:44 18:52 20:40
Arıkbaşı 06:22 08:04 09:37 12:58 15:50 18:58 20:46
Taşkesik 06:28 08:10 x 13:04 x 19:04 x
Gürgür 06:31 x x x x 19:07 x
Torbalı 06:39 08:24 09:51 13:16 16:04 19:16 21:01
Pancar 06:50 08:37 10:02 13:27 16:15 19:27 21:12
Menderes 07:05 08:52 10:16 13:41 16:29 19:41 21:27
A.Menderes Havaalanı 07:09 08:56 10:20 13:45 16:33 19:45 21:32
Gaziemir 07:14 09:01 10:26 13:50 16:38 19:50 21:38
İzmir (Basmane) 07:33 09:19 10:45 14:09 16:57 20:09 21:57

Not: Son sırada yer alan 7. Tren sadece hafta sonunda çalışmaktadır.

İzmir > Aydın > Denizli Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

izmir ödemiş tren saatleri

İzmir Denizli Bölgesel Trenleri

Bu trenler İzmir > Ödemiş > İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Ödemiş Bölgesel Trenleri; İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik, Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Yakaköy, Çatal, Pınarlı Durağı, Derebaşı, Doyranlı, İlkkurşun, Ödemiş güzergahlarında hizmet vermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ödemiş tren seferleri, tren saatleri

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

BAYINDIR İSTASYONU:
Tel: 0232 581 30 56 - (05.45 - 20.45)

TORBALI İSTASYONU:
Tel: 0232 856 16 30 - (06.00 - 21.30)

ÖDEMİŞ İSTASYONU (ŞEHİR):
Tel: 0232 545 14 98 - (04.45 - 18.00)

Tren Bilet Fiyatları: İzmir Ödemiş Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.