İzmir - Tire Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2018 20:18

 
İzmir > Tire Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren 3.Tren 4.Tren
İzmir (Basmane) 09:54 13:53 16:05 19:06
Gaziemir 10:13 14:13 16:25 19:25
A.Menderes Havaalanı 10:19 14:19 16:30 19:31
Menderes 10:23 14:23 16:35 19:36
Pancar 10:37 14:37 16:49 19:50
Torbalı 10:48 14:48 17:03 20:02
Gürgür 10:56 x x x
Taşkesik 10:59 x x x
Arıkbaşı 11:05 15:02 17:21 20:16
Karpuzlu 11:11 15:08 17:27 20:22
Elifli 11:14 x x x
Furunlu 11:17 x x x
Bayındır 11:22 15:16 17:35 20:31
Bayındır MYO 11:26 x x x
Yakaköy 11:29 x x x
Çatal 11:33 15:25 17:43 20:39
Tire Toki Mah. 11:39 15:31 17:49 20:45
Tire 11:45 15:37 17:55 20:51
Tire > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyon Adı 1.Tren 2.Tren 3.Tren 4.Tren
Tire 06:10 07:40 11:50 16:35
Tire Toki Mah. 06:17 07:47 11:57 16:42
Çatal 06:23 07:58 12:03 16:49
Yakaköy x x x 16:54
Bayındır MYO x 08:04 x 16:57
Bayındır 06:31 08:08 12:11 17:01
Furunlu x 08:13 x 17:06
Elifli x 08:16 x 17:09
Karpuzlu 06:38 08:19 12:18 17:12
Arıkbaşı 06:44 08:25 12:24 17:20
Taşkesik x x x 17:26
Gürgür x x x 17:29
Torbalı 06:59 08:39 12:38 17:38
Pancar 07:11 08:50 12:49 17:49
Menderes 07:27 09:04 13:03 18:04
A.Menderes Havaalanı 07:32 09:09 13:08 18:08
Gaziemir 07:38 09:14 13:14 18:14
İzmir (Basmane) 07:56 09:33 13:33 18:32

İzmir - Tire Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

izmir tire tren saatleri

İzmir - Tire Bölgesel Treni 

İzmir - Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) - Torbalı - Bayındır - Tire arasında her gün işlerler. İzmir - Tire Bölgesel Treni İzmir (Basmane) > Gaziemir, Adnan Menderes Havaalanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik, Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Bayındır MYO, Yakaköy, Çatal, Tire Toki Mah., Tire güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

BAYINDIR İSTASYONU:
Tel: 0232 581 30 56 - (05.45 - 20.45)

TORBALI İSTASYONU:
Tel: 0232 856 16 30 - (06.00 - 21.30)

TİRE İSTASYONU
Tel: 0232 512 15 25 - (05.00 - 18.30)

 

Tren Bileti Fiyatları:

İzmir > Tire Bölgesel Tren bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.