Batman Balıkesir Otobüs Bileti

Batman Balıkesir Otobüs Bileti Ara

Batman Balıkesir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1280,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1300,00 TL
Yolculuk Süresi 23 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1572 km
En Ucuz Otobüs Firması Star Batman
Popüler Otobüs Firması Lüks Batman
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-21 üzerinden
 

Batman Balıkesir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Balıkesir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1280 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Balıkesir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Balıkesir Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Balıkesir Otobüs Seferi Hakkında

Batman Balıkesir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Balıkesir arasında günde 3 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Balıkesir otobüs yolculuğu ortalama 23 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Ceyhan Otogarı, Adana Otogarı, Pozantı Otogarı, Niğde Otogarı, Aksaray Otogarı, Polatlı Otogarı, Eskişehir Otogarı, Yalova Otogarı, Bursa Otogarı ve Balıkesir Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Balıkesir ise yarı kurak iklim tipine sahip olup, kışın serin, yazın ise sıcak geçer. Yağmur ve kar en fazla Kasım, Aralık ve Ocak aylarında yağar. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Balıkesir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Balıkesir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ayvalık Sahili, Şeytan Sofrası, Cunda Adası, Küçükköy, Midilli Adası, Kazdağları ve Altınoluk Balıkesir'in en popüler gezi rotaları arasındadır. Batman Balıkesir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Balıkesir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Balıkesir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Balıkesir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Balıkesir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Balıkesir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Balıkesir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Balıkesir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Balıkesir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Balıkesir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Balıkesir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Balıkesir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Balıkesir Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Balıkesir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Balıkesir Faydalı Linkler