Batman İstanbul Otobüs Bileti

Batman İstanbul Otobüs Bileti Ara

Batman İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 1100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1500,00 TL
Yolculuk Süresi 21 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1535 km
En Ucuz Otobüs Firması Siirt Has Bağtaş Turizm
Popüler Otobüs Firması Star Diyarbakır
Mola Durakları 5 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara Tarsus Yolu
 

Batman İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 1100 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Batman - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Batman İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman İstanbul arasında günde 16 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 21 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, Osmaniye Otogarı, Ceyhan Otogarı, Adana Otogarı, Pozantı Otogarı, Aksaray Otogarı, Ankara Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Adapazarı Otogarı, İzmit Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. İstanbul'da ise kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi… İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Batman İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman İstanbul seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman İstanbul Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler