Antalya Balıkesir Otobüs Bileti

Antalya Balıkesir Otobüs Bileti Ara

Antalya Balıkesir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 395,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 609,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 505 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D585 üzerinden
 

Antalya Balıkesir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Balıkesir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 395 TL ile 609 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Balıkesir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Balıkesir Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Balıkesir Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Balıkesir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Balıkesir arasında günde 12 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Balıkesir otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Denizli Otogarı, Aydın Otogarı, İzmir Otogarı ve Balıkesir Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Balıkesir ise yarı kurak iklim tipine sahip olup, kışın serin, yazın ise sıcak geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Balıkesir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Balıkesir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Ayvalık Sahili, Şeytan Sofrası, Cunda Adası, Küçükköy, Midilli Adası, Kazdağları, Altınoluk... ve daha birçok gezilip görülecek yer Balıkesir'e seyahat etmeniz için en geçerli sebeplerden bazılarıdır. Antalya Balıkesir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Balıkesir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Balıkesir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Balıkesir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Balıkesir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Balıkesir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Balıkesir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Balıkesir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Balıkesir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Balıkesir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Balıkesir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Balıkesir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Balıkesir Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Balıkesir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Balıkesir Faydalı Linkler