Batman Hatay Otobüs Bileti

Batman Hatay Otobüs Bileti Ara

Batman Hatay Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 700,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 900,00 TL
Yolculuk Süresi 09 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 600 km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Diyarbakır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Öz Diyarbakır Seyahat
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-52/E90 üzerinden
 

Batman Hatay Otobüs Bileti Ne Kadar?

Batman Hatay arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 700 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Güncel Batman - Hatay otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Batman Hatay otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Batman Hatay Popüler Otobüs Biletleri

Batman - Hatay Otobüs Seferi Hakkında

Batman Hatay otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Batman Hatay arasında günde 6 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Batman Hatay otobüs yolculuğu ortalama 09 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Batman Otogarı, Bismil Otogarı, Diyarbakır Otogarı, Şanlıurfa Otogarı, Gaziantep Otogarı, İslahiye Otogarı, Kırıkhan Otogarı ve Hatay Otogarıdır. Batman iklimi ve bölgesi gereği uzak Akdeniz iklimini hissettirse de kış aylarında hava sert soğuktur ve yağışlı geçer, yaz ayları sıcak ve kurak geçer. Hatay'da ise yılda sadece birkaç gün kar yağışı görülür. Kışlar ılıman ve bol yağışlı geçerken, yazlarsa aşırı sıcak ve kuraktır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Batman’dan Hatay’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Batman Hatay güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk gözlenmektedir. Yine hafta sonları bu güzergahta seferler çoğalmaktadır. Antakya Arkeoloji Müzesi, Titus Kaya Tüneli, Habib-i Neccar Camisi, Eski Antakya, Vakıflı Köyü, Tarihi Uzun Çarşı, St. Pierre Kilisesi ve daha birçok gezilip görülecek yer Hatay'a seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Batman Hatay otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Batman Hatay seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Batman Seyahat Yazıları

Hatay Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Batman Hatay Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Kalkışlı Otobüs Seferleri

Hatay Varışlı Otobüs Seferleri

 

Batman Hatay Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Batman Hatay arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Batman Otogarı ve Hatay Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Batman Hatay otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Batman Hatay otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Batman Hatay Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Batman Hatay arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Batman Hatay otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Batman Hatay Batman güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Batman Hatay otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Batman Faydalı Linkler

Hatay Faydalı Linkler